LOKAL HANDLOWY, 58M2, POZNAŃ, GŁOGOWSKA 65
Lokal użytkowy na wynajem, wielkopolskie, Poznań, Łazarz, Głogowska 65
+20 pkt. wyróżnień
Dodano: w poprzednim miesiącuAktualizacja: w poprzednim miesiącu
Informacje o ofercie
 Cena  4 000 zł
 Powierzchnia  58 m 2
 Cena za m 2  69 zł/m2
 Piętro  Parter wejście z ulicy
 Wolne od  01.01.2017
Wyposażenie i udogodnienia: rolety antywłamaniowe, centralne ogrzewanie, drzwi antywłamaniowe, osobne WC, lodówka, kanalizacja
Opis szczegółowy
LOKAL HANDLOWY, 58M2, POZNAŃ, GŁOGOWSKA 65
Do wynajęcia bezpośrednio lokal handlowo-usługowy o powierzchni 58 m2, położony w ruchliwym punkcie i dobrze wyeksponowanym miejscu, na parterze kamienicy przy ul. Głogowskiej 65 w Poznaniu.

Lokalizacja o wysokim natężeniu ruchu pieszego, samochodowego i tramwajowego. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Dwie duże witryny wystawowe stwarzają możliwości widocznej i czytelnej ekspozycji, w bezpośrednim sąsiedztwie dobrze prosperujących sklepów detalicznych, banków, sieciowego sklepu spożywczego oraz licznych placówek usługowych. Przed lokalem strefa wolnego parkowania.

Lokal doskonale nadaje się na placówkę kredytowo-inwestycyjną banku, działalność przedstawiciela sieci komórkowej, sklep, aptekę, salon handlowy, usługowy lub małą gastronomię. W skład wyposażenia wchodzą urządzenia klimatyzacyjne, okablowanie typu data i alarmowe, sufit z instalacją oświetleniową i oczkami na kamery, elektrycznie opuszczane kraty okien wystawowych i drzwi wejściowych, aneks kuchenny z lodówką, w.c.

Dostępność od 01.01.2017
Nr oferty w oferty-dom.pl: 11247007
Dodano: w poprzednim miesiącu
Aktualizacja: w poprzednim miesiącu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
 Telefon kom.  695701 ...    POKAŻ NUMER 
Twój e-mail (*)
Twój numer telefonu
Treść wiadomości (*)
Wyślij e-mail
Klient serwisu oferty-dom.pl, w trakcie dodawania niniejszego ogłoszenia, zgodził się na kontakt biur nieruchomości, współpracujących z oferty-dom.pl, w celu podjęcia współpracy przy zawarciu transakcji odnośnie nieruchomości, której dotyczy to ogłoszenie.
4 000
 69 zł/m2
Oferta prywatna
 695701 ...    POKAŻ NUMER 
Zapytaj o ofertę
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Podobne do ostatnio oglądanych
Liczba wyświetleń oferty: 2433