LOKAL UŻYTKOWY NA WYNAJEM » POMORSKIE » POW. GDAŃSKI » GDAŃSK » LOKAL UŻYTKOWY - OFERTA ID 10756576
LOKAL UŻYTKOWY GDAŃSK KOLNIK, TCZEWSKA
Lokal użytkowy na wynajem, pomorskie, Gdańsk, Kolnik, Tczewska -  zobacz na mapie
5 000
 9 zł/m2
Informacje o ofercie
+0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Lokal użytkowy na wynajem
 Lokalizacja Gdańsk Kolnik, Tczewska  (zobacz na mapie)
 Cena  5 000 zł
 Powierzchnia  527 m 2
 Cena za m 2  9 zł/m2
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
2
Opis nieruchomości
Pomorskie, Kolnik, działka, obiekt, wynajem.

Przedmiotem wynajmu jest zabudowana nieruchomość o pow. 7600m2 zlokalizowana w miejscowości Kolnik, woj. pomorskie, powiat gdański, oddalona od Gdańska o ok. 25km, Pruszcza Gdańskiego o ok. 14 km i 8,5km od Tczewa. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej 91, biegnącej równolegle do autostrady A1. Jest to droga o bardzo dużym natężeniu ruchu, a korzystne skomunikowanie z najbliższymi aglomeracjami miejskimi jest jednym z ważniejszych czynników rozwoju takich jak ta nieruchomości.

Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową. Dokładne parametry zabudowy określa uchwała Rady Gminy Pszczółki nr XXXI/283/09 z dn. 12 listopada 2009r.

Działka o prostym ukształtowaniu terenu, ma w miarę regularny kształt. Posesja jest w pełni ogrodzona, z wjazdem bezpośrednio z DK 91. Uzbrojenie w sieć wodociągową, energetyczną, kanalizacyjną oraz gazową.

W skład nieruchomości gruntowej wchodzi budynek produkcyjny z zapleczem socjalnobiurowym, budynek magazynowoprodukcyjny, budynek gospodarczy, szopa drewniana i budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Znaczny teren działki pozostaje niezagospodarowany.

Obiekt produkcyjny z zapleczem socjalnobiurowym murowany składa się z dwóch połączonych ze sobą obiektów o łącznej pow. 480,4m2. Jedna część to budynek parterowy z użytkowym poddaszem, drugi natomiast to budynek piętrowy z użytkowym poddaszem, obydwa częściowo podpiwniczone. Na obiekt składają się trzy duże pomieszczenia w metrażu 108,9m2, 111,5m2, 105,2m2, jedno mniejsze o pow. 70m2, część socjalna z samodzielnym wejściem o łącznej pow. 27,3m2, część biurowosocjalna z samodzielnym wejściem 30,6m2, szatnia 4,1m2 oraz pomniejsze pomieszczenia o łącznej pow. 22,8m2. W budynku ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym, okna PCV, wymieniona instalacja elektryczna, klimatyzacja.

Budynek magazynowoprodukcyjny o pow. 46,6m2 to obiekt jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony o konstrukcji murowanej. Budynek składa się z jednego pomieszczenia, wyposażony w instalację elektryczną oraz c.o. Drzwi podwójne drewniane, okna drewniane.

Powyższe dwa obiekty wykorzystywane są na potrzeby działającego obecnie zakładu produkcyjnego.

Nieruchomość niesie ze sobą duży potencjał, głównie ze względu na swoją lokalizację oraz możliwość przeznaczenia jej na produkcję czy usługi.

Cena najmu 5000zł netto plus media. Oferta dostępna również w sprzedaży.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości i zapoznania się ze szczegółami oferty.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego, Pośrednik wynagradzany jest przez Sprzedającego.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie.
Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527

WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami
oddział w Tczewie, ul. Armii Krajowej 3A
kom. 793360441
kom. 793100580
tel. 48 58 3509625

/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację/

POKAŻ WIĘCEJ ...
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10756576
Nr oferty w biurze nieruchomości: 87-1460
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: wczoraj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  58 350 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  793 10 ...    POKAŻ NUMER 
 58 350 ...   POKAŻ NUMER 
 793 10 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia