LOKAL UŻYTKOWY NA WYNAJEM » DOLNOŚLĄSKIE » POW. WROCŁAW (GRODZKI) » WROCŁAW » LOKAL UŻYTKOWY - OFERTA ID 11213852
LOKAL UŻYTKOWY WROCŁAW STARE MIASTO, KOMANDORSKA
Lokal użytkowy na wynajem, dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto, Komandorska
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Lokal użytkowy na wynajem
 Lokalizacja Wrocław Stare Miasto, Komandorska  (zobacz na mapie)
 Cena  4 762 zł
 Powierzchnia  126 m 2
 Cena za m 2  38 zł/m2
 Piętro  4
Opis nieruchomości
Wrocław, Stare Miasto, wynajem, biuro, 126 m2, 4 762 zł.

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o pow. 126 m2, usytuowana na 4 piętrze nowoczesnego biurowca, składająca się z powierzchni biurowej ok. 100 m2, pokoju socjalnego i toalet.
Dostępna dowolna ilość miejsc parkingowych w cenie 185 zł netto (miejsce) abonament 1 miesiąc.
Wynajmujący dostarczy powierzchnię najmu w standardzie budynku dokonując wyprania lub wymiany wykładziny dywanowej i malowania ścian wewnętrznych w lokalach (kolor ewentualnie do uzgodnienia z wynajmującym). Wszelkie prace aranżacyjne celem przystosowania lokalu dla potrzeb Najemcy odbywają się na koszt Najemcy, po uzyskaniu wcześniejszej zgody Wynajmującego.

Cena 4 762 zł netto opłaty eksploatacyjnoadministracyjne prąd wg liczników
Koszty eksploatacyjne administracyjne: 16 zł/ m2 miesiąc podlegających rekonsyliacji na koniec każdego roku kalendarzowego (obliczenia całkowitych kosztów oraz wystawienie ewentualnej faktury do niedopłaty do marca następnego roku). Koszty eksploatacyjne uwzględniają wszelkie koszty związane z funkcjonowaniem nieruchomości za wyjątkiem zużycia energii elektrycznej, sprzątania powierzchni Najemcy oraz usług telekomunikacyjnych.

Standard powierzchni biurowej: klimatyzacja od maja do września, wentylacja mechaniczna całoroczna;
ogrzewanie od 01 października, instalacja elektryczna, sieć komputerowa; obecnie jest również sieć światłowodowa, toalety i kuchnia wraz w wyposażeniem na powierzchni najmu. Karty elektronicznego wejścia do budynku. Wykładzina na całej powierzchni.

Budynek jest dostępny całodobowo, 7 dni w tygodniu, włączając święta, standardowe godziny pracy biura: 08oo 1800, po 22oo ewentualni goście po zgłoszeniu ochronie.

OFERTA BEZPOŚREDNIA: 0% PROWIZJI I OPŁAT DLA BIURA, WYNAGRODZENIE DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI PONOSI TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nr oferty w oferty-dom.pl: 11213852
Nr oferty w biurze nieruchomości: 41-15022
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: dzisiaj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  71 337 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  665 31 ...    POKAŻ NUMER 
4 762
 38 zł/m2
 71 337 ...   POKAŻ NUMER 
 665 31 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia