DZIAŁKA NA WYNAJEM » POMORSKIE » POW. KWIDZYŃSKI » KWIDZYN » DZIAŁKA - OFERTA ID 11176402
DZIAŁKA KWIDZYN PÓŁNOC, PÓŁNOC
Działka na wynajem, pomorskie, Kwidzyn, Północ, Północ -  zobacz na mapie
3 000
 1 zł/m2
Informacje o ofercie
+15 pkt. wyróżnień
 Kategoria Działka na wynajem
 Lokalizacja Kwidzyn Północ, Północ  (zobacz na mapie)
 Cena  3 000 zł
 Powierzchnia  2 594 m 2
 Cena za m 2  1 zł/m2
Opis nieruchomości
Kwidzyn, Północ, działka usługowa, wynajem.
WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, POŚREDNIK WYNAGRADZANY JEST PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.

Do wynajęcia działka usługowa o powierzchni 2594 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, na wyjeździe z Kwidzyna w stronę Sztumu, Malborka, Gdańska oraz przy zjeździe na nowy most prowadzący na autostradę A1. Działkę cechuje bardzo dogodny punkt komunikacyjny i logistyczny.

Zgodnie z Uchwałą NR XVIII/141/2012 Rady Miejskiej w Kwidzynie z dnia 28 czerwca 2012 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Długa Północ w Kwidzynie oferowana działka znajduje się na terenie zabudowy usługowej oraz obsługi komunikacji 11.U/KS.

Oznaczenie symbolów:
tereny zabudowy usługowej U należy przez to rozumieć tereny lokalizacji obiektów służących prowadzeniu działalności usługowej o powierzchni sprzedaży do 2000 m2 z wykluczeniem przedsięwzięć mogących zawsze znacząco oddziaływać na środowisko; dopuszcza się budynki zamieszkania zbiorowego, rzemiosło, lokalizację dróg wewnętrznych, urządzeń i sieci infrastruktury technicznej służących bezpośrednio funkcji podstawowej oraz zieleni urządzonej; dopuszcza się mieszkania integralnie związane z prowadzoną działalnością.

tereny obsługi komunikacji KS należy przez to rozumieć tereny lokalizacji obiektów związanych obsługą ruchu drogowego w tym stacje paliw, stacje diagnostyki pojazdów, warsztaty samochodowe, parkingi, garaże z dopuszczeniem towarzyszących funkcji usługowych związanych z przeznaczeniem podstawowym i sieci infrastruktury technicznej oraz zieleni.
Działka z bardzo dużą możliwością zaadaptowania. W pobliżu nieruchomości dominuje zabudowa usługowa. W bliskiej odległości od działki znajdują się przyłącza do wszystkich niezbędnych mediów: prąd, gaz, kanalizacja, woda. Cena najmu 3000 zł netto. Istnieje również możliwość kupna działki za 150 zł/m2.

W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na działce.

Wiesława Chomicka
tel. 48 603705585
chomicka.wieslawa@gmail.com

Biuro WGN Kwidzyn
tel. 55 2776509
Tel. 48 782212020
wgn.kwidzyn@gmail.com

WGN Kwidzyn ul. Braterstwa Narodów 51
http://www.kwidzyn1.wgn.pl/

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

POKAŻ WIĘCEJ ...
Nr oferty w oferty-dom.pl: 11176402
Nr oferty w biurze nieruchomości: 128-3248
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: dzisiaj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  603 70 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  55 277 ...    POKAŻ NUMER 
 603 70 ...   POKAŻ NUMER 
 55 277 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia