MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ » HISZPANIA » PUERTO ANDRATX » OFERTA RYNKU WTÓRNEGO » MIESZKANIE - OFERTA ID 10624577
MIESZKANIE PUERTO ANDRATX
Mieszkanie na sprzedaż, zagranica, Puerto Andratx
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Mieszkanie na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja Puerto Andratx  (zobacz na mapie)
 Cena  640 000 €
 Powierzchnia  112 m 2
 Cena za m 2  5 714 €/m2
 Ilość pokoi  4
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
dom dwupiętrowy
Rok budowy
2015
Opis nieruchomości
Znakomita inwestycja zlokalizowana na Majorce w samym sercu pola golfowego Golf de Andratx. W niewielkiej odległości od inwestycji, dokładnie w odległości 50 m mieści się plaża Camp de Mar, co czyni tę propozycję wyjątkowo atrakcyjną pod względem wynajmu: bliskości pola golfowego oraz bliskość plaży sprawiają, że jest to znakomita nieruchomość inwestycyjna. Warto pamiętać o tym, że wszystkie punkty usługowo-handlowe oraz cała niezbędna infrastruktura również znajdują się w pieszej odległości od inwestycji.
 
Zakup bezpośrednio od dewelopera. Agencja Casa en Sol nie pobiera prowizji od klienta kupującego.
Inwestycja składa się z domów szeregowych, posiadających odpowiednio dwie lub trzy sypialnie. Kompleks jest utrzymany w stylu śródziemnomorskim. Posiada bardzo duże ogrody z dojrzałą roślinnością typową dla Balearów, jak również nowoczesne baseny dla dorosłych oraz dla dzieci. Domy szeregowe są budowane wg najwyższych standardów. Każdy dom posiada instalację do klimatyzacji, ogrzewanie podłogowe, w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienki wraz ze sprzętem AGD najwyższej klasy. Do każdej nieruchomości jest przypisane miejsce postojowe zewnętrzne. Na tym etapie budowy istnieje możliwość spersonalizowania nieruchomości według kryteriów i upodobań kupującego, zarówno jeśli chodzi o rozkład pomieszczeń, jak i docelową estetykę domu.
 
Zapraszamy od zapoznania się z ofertą na żywo. Casa en Sol jako jedyna agencja nieruchomości w Polsce oferuje produkty tego dewelopera bezpośrednio, bez żadnych dodatkowych kosztów ze strony kupującego.
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10624577
Nr oferty w biurze nieruchomości: 271
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: 4 miesiące temu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
640 000
 5 714 €/m2
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia