Mieszkanie na sprzedaż » Hiszpania » Ciudad Quesada » oferta rynku wtórnego
MIESZKANIE CIUDAD QUESADA
Mieszkanie na sprzedaż, zagranica, Ciudad Quesada
+0 pkt. wyróżnień
Rynek: wtórnyDodano: pół roku temuAktualizacja: wczoraj
Informacje o ofercie
 Cena  135 000 €
 Powierzchnia  99 m 2
 Cena za m 2  1 364 €/m2
 Ilość pokoi  4
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
dom dwupiętrowy
Opis nieruchomości
SZEREGOWIEC W DOSKŁONAŁYM STANIE DO WPROWADZENIA SIĘ OD ZARAZ. CENA OBNIŻONA Z 139.000 EUR NA 135.000 EUR W CELU SZYBKIEJ SPRZEDAŻY.
Szeregowiec jest zlokalizowany w Ciudad Quesada na wybrzeżu Costa Blanca (część południowa). Szeregowiec posiada trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Położenie w Ciudad Quesada zapewnia pieszy dostęp do całej infrastruktury, wszystkie punkty usługowo-handlowe, sklepy, supermarkety są w zasięgu ręki. Odległość od plaży jest znaczna, nie do pokonania pieszo, potrzebny jest samochód. Z tego głównie względu jest to nieruchomość, którą polecamy osobom, które chcą na stałe zamieszkać w Hiszpanii. Szeregowiec nadaje się bowiem do zamieszkania przez cały rok.
Szeregowiec posiada duży salon połączony z jadalnią, oddzielną kuchnię z oknem, trzy podwójne sypialnie. W każdej z sypialni są zamontowane szafy wnękowe. Największa sypialnia posiada taras. W domu mieszczą się ponadto dwie łazienki, jedna z wanną, a druga z prysznicem. Z salonu jest bezpośrednie wyjście do ogródka przydomowego (wyłączne użytkowanie), a dalej do strefy wspólnej. W strefie wspólnej znajdują się ogrody w stylu śródziemnomorskim oraz dwa podgrzewane baseny.
Nieruchomość nadaje się do zamieszkania od zaraz, nie wymaga żadnych dodatkowych remontów. Polecamy obejrzenie nieruchomości na żywo. Cena atrakcyjna biorąc pod uwagę lokalizację nieruchomości oraz przede wszystkim jej wielkość. Dom nadaje się bowiem do pobytów całej rodziny. Maksymalnie w nieruchomości może przebywać jednocześnie 6 osób.
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10624573
Nr oferty w biurze nieruchomości: 259
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: wczoraj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Twój e-mail (*)
Twój numer telefonu
Treść wiadomości (*)
Wyślij e-mail
135 000
 1 364 €/m2
Zapytaj o ofertę
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Podobne do ostatnio oglądanych