MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ » HISZPANIA » CALA MURADA » OFERTA RYNKU WTÓRNEGO » MIESZKANIE - OFERTA ID 10624557
MIESZKANIE CALA MURADA
Mieszkanie na sprzedaż, zagranica, Cala Murada
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Mieszkanie na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja Cala Murada  (zobacz na mapie)
 Cena  187 000 €
 Powierzchnia  78 m 2
 Cena za m 2  2 397 €/m2
 Ilość pokoi  3
 Piętro  parter
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
2
Rok budowy
2017
Opis nieruchomości
Inwestycja składa się z apartamentów typu bungalow (apartament na parterze w własnym ogródkiem przydomowym + apartament na piętrze z własnym solarium) oraz domów jednorodzinnych.  Mieszkania na parterze posiadają własny ogródek przydomowy, natomiast apartamenty na piętrze solarium na dachu budynku. Każdy apartament posiada prywatny, przestronny taras.
Nieruchomości w kompleksie oraz całe otoczenie (strefa wspólna) zostały zaprojektowane w stylu nowoczesnym w połączeniu z elementami tradycyjnego stylu architektonicznego Majorki. W apartamentach oraz domach szeregowych wykorzystano jasne kolory (bile, beż) w połączeniu z naturalnymi materiałami budowlanymi, takimi jak drewno oraz kamień. W nieruchomościach dominuje naturalne światło słoneczne, zostały zaprojektowane w ten sposób, aby jak najbardziej efektywnie wykorzystać jego potencjał między innymi poprzez projekt dwukondygnacyjnych salonów w willach. Kompleks jest miejscem, gdzie można poczuć tradycyjny hiszpański klimat, zachwycać się pięknymi widokami wokół nieruchomości oraz korzystać z uroków wyspy na co dzień.
Dostępne są apartamenty z dwiema sypialniami oraz dwiema łazienkami w cenie od 187.000 EUR. Wille posiadają najczęściej trzy sypialnie oraz dwie łazienki i ich cena rozpoczyna się od  360.000 EUR.
Najtańszy apartament ma powierzchnię budowlaną 78 m2, zaś powierzchnię użytkową 64 m2. Do apartamentu przypisany jest ogródek przydomowy do wyłącznego wykorzystania przez właścicieli o powierzchni 129 m2.  Powierzchnia ogródków w inwestycji waha się od 70-130 m2. Apartamenty dodatkowo posiadają tarasy, jeden zadaszony, a drugi niezadaszony. Powierzchnia zadaszonego apartamentu wynosi, 10 m2 natomiast niezadaszonego wynosi 7 m2. Rzut przykładowego apartamentu w cenie 187.000 EUR znajduje się w załączniku do pobrania.
Najdroższy z apartamentów kosztuje 240.000 EUR.
Dodatkowe, opcjonalne umeblowanie apartamentu w cenie 12.300 EUR. Do każdego apartamentu jest przypisane miejsce postojowe zewnętrzne w cenie.
W inwestycji dostępne są ponadto domy jednorodzinne z dwiema lub trzema sypialniami. Każdy dom posiada prywatną działkę od 574 m2 do 754 m2. Cechą charakterystyczną willi zlokalizowanych w inwestycji są dwukondygnacyjne tarasy, które sprawiają, że domy są jasne, doświetlone światłem naturalnym oraz robią wrażenie estetyczne dla mieszkańców oraz ich gości. Kuchnia w willach została zaprojektowana w stylu amerykańskim – wyspa na środku. Kuchnia jest oddzielna, posiada okno. Na parterze zlokalizowana jest ponadto jedna sypialnia z przeznaczeniem dla gości.  Wille zostały w pełni wyposażone w instalację do klimatyzacji (zimną oraz ciełą). Apartmenty zostały wyposażone w preinstalację do klimatyzacji. Wille zostaną ukończone (przekazanie klucz) w lutym 2018.
Zapraszamy do zapoznania się zarówno z ofertą domów jednorodzinnych, jak i apartamentów na miejscu. W tej inwestycji każdy klient znajdzie odpowiednią dla siebie nieruchomość.
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10624557
Nr oferty w biurze nieruchomości: 250
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: 4 miesiące temu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
187 000
 2 397 €/m2
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia