«  Wróć  » Mieszkanie na sprzedaż » wielkopolskie » Borówiec » Rynek wtórny
Mieszkanie Borówiec, Borówiec
Mieszkanie na sprzedaż, wielkopolskie, Borówiec, Borówiec -  zobacz na mapie
336 000
 4 667 zł/m2
Informacje o ofercie
0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Mieszkanie na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja Borówiec, Borówiec  (zobacz na mapie)
 Cena  336 000 zł
 Powierzchnia  72 m 2
 Cena za m 2  4 667 zł/m2
 Ilość pokoi  4
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
1
Materiał
cegła
Opis nieruchomości
Skandynawski styl, którym się inspirujemy, to o wiele więcej niż połączenie funkcjonalności, klasycznej elegancji i prostoty. To styl życia. To czas dla najbliższych. To komfort korzystania z wygodnych rozwiązań.
Jedną z najważniejszych zalet osiedla jest staranne rozplanowanie przestrzeni. Założeniem podczas opracowywania koncepcji inwestycji był projekt, który nie tylko spełniałby warunek dobrej architektury i funkcjonalnych wnętrz, ale również, by przestrzeń wokół inwestycji była dopasowana do potrzeb mieszkańców w różnym wieku.
Kompleks mieszkaniowy został zaprojektowany w układzie patio. Częścią wspólną wewnętrznej infrastruktury inwestycji jest plac zabaw usytuowany wśród kaskadowej zabudowy domów. Żadna z sąsiednich inwestycji nie proponuje wspólnego terenu umożliwiającego bezpieczną zabawę dzieciom pod okiem rodziców, a dorosłym wypoczynek w uporządkowanej przestrzeni.
Szybki dojazd do centrum Poznania: Trasą Katowicką lub autostradą A2. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoły i punkty usługowe oraz ścieżki spacerowe, trasy rowerowe i tereny zielone.Link do oferty: http://homebroker.pl/oferty/mieszkanie-rynek-pierwotny-sprzedaz-wielkopolskie-borowiec--borowiec-oferta-577108.html
OPIEKUN OFERTY: --- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!
ZOBACZ CAŁY OPIS
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia