MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ » ŚLĄSKIE » POW. BĘDZIŃSKI » SIEWIERZ » OFERTA RYNKU WTÓRNEGO » MIESZKANIE - OFERTA ID 11016284
MIESZKANIE SIEWIERZ, JEZIORNA
Mieszkanie na sprzedaż, śląskie, Siewierz, Jeziorna -  zobacz na mapie
264 000
 5 176 zł/m2
Informacje o ofercie
+0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Mieszkanie na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja Siewierz, Jeziorna  (zobacz na mapie)
 Cena  264 000 zł
 Powierzchnia  51 m 2
 Cena za m 2  5 176 zł/m2
 Ilość pokoi  2
 Piętro  2
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
4
Opis nieruchomości
Sprzedaż mieszkanie developerskie 50,64m2 Siewierz Jeziorna, Będzin, Czeladź.
WGN Myszków, ul.Kościuszki 32

Oferujemy Państwu przepiękne mieszkania o pow. od 27m2 do 67 m2 z balkonami lub tarasami przepiękne mw nowym budynku mieszkalnym na prestiżowym i kameralnym osiedlu Siewierz Jeziorna nad zalewem zaprojektowanej i budowanej inwestycji stanowiącej jedyne w kraju tzw. zrównoważone osiedle.
Prezentowana nieruchomość to 2pokojowe mieszkanie o powierzchni50,6m2 na II pietrze z łazienką i przestronnym balkonem, a także przynależnym miejscem postojowym w podziemnym garażu i komórką lokatorską znajdujące się na parterze 3pietrowego budynku.
Mieszkanie wykonane z najwyższej klasy materiałów wykończeniowo budowlanych oddane jest w użytkowanie w stanie tzw. pod klucz (wykończona kuchnia i łazienka, biały montaż, panele podłogowe).

Inwestycja jest częścią innowacyjnego projektu polegającego na stworzeniu unikatowej dzielnicy łączącej komfort i funkcjonalność tak, aby odległość między domem, pracą, a punktami usługowymi można było pokonać pieszo w kilka minut Przemyślane podejście do planowania przestrzeni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków zapewnia harmonię oraz wygodę. Uporządkowane otoczenie pierwszej w Polsce dzielnicy zrównoważonej daje mieszkańcom poczucie ładu, komfortu gwarantując absolutną kameralność. Rozmieszczenie budynków, rozkład ulic, bliskość terenów zielonych i miejsc użytecznych to wszystko podnosi standard życia lokatorów. Podział na wewnętrzne i zewnętrzne ulice wpływają korzystnie na estetykę otoczenia, bezpieczeństwo mieszkańców oraz prestiż.
Mieszkańcy mogą w kilka minut dotrzeć nad brzeg zalewu (14km plaż) i korzystać z jego walorów: popływać żaglówką, kajakiem czy po prostu poleżeć na leżaku na plaży, nadto zaplanowany został kilkunastohektarowy, przepiękny park z atrakcjami dla osób lubiących aktywny wypoczynek, m.in. boiskami, ścieżkami biegowymi i innymi elementami infrastruktury rekreacyjnej.

Najistotniejszym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja i walory wypoczynkowe:
Trasy rowerowe, biegowe, miejsce na grilla oraz boiska do gry w piłkę w bezpośrednim sąsiedztwie, Plaża z kawiarnią (80 m),
Wypożyczalnia sprzętu wodnego (800m),
Wyciąg do wakeboardingu (900m),
Specjalne miejsce wraz ze sprzętem do połowu ryb (1000m),
a przede wszystkim sąsiedztwo trasy S1 (BielskoBiałaWarszawa),umożliwiające dojazd:
Dąbrowa Górnicza 12 min,
Sosnowiec 18 min,
Katowice 23 min,
Częstochowa 40 min,

Oferta dedykowana jest w szczególności do osób chcących zamieszkać w kameralnym i prestiżowym miejscu, aktywnie uczestnicząc w życiu Zrównoważonego Miasteczka.
Niezwykle ważna jest deklaracja inwestora w zakresie Zrównoważonego Rozwoju:

Czysta i zdrowa
W Siewierzu Jeziornie tworzy się zdrową przestrzeń miejską. Mieszkańcy dzielnicy mogą cieszyć się dostępem do wody pitnej pochodzącej z jednego z najczystszych w Polsce zbiorników wody jurajskiej. Dzięki licznym terenom zielonym, wykorzystaniu gazu i alternatywnych źródeł ciepła do ogrzewania domów oraz zminimalizowaniu podróży samochodowych ograniczymy powstawanie groźnego dla zdrowia i powszechnego w polskich miastach smogu. Mieszkańcy będą oddychali czystym powietrzem; promujemy aktywny tryb życia zapewniając dostęp do terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych i pieszych, boisk sportowych, oraz mariny.
Nasza obietnica:
Wysokiej jakości woda pitna
Czyste powietrze
Tereny rekreacyjne Sąsiedztwo jeziora,
możliwość wędkowania oraz uprawiania sportów wodnych

Zielona i przyjazna
W Siewierzu szanujemy przyrodę, dbamy o zachowanie bioróżnorodności wykorzystując lokalne gatunki roślin, przygotowujemy działania mające na celu podnoszenie jakości wód Zalewu PrzeczyckoSiewierskiego, zadbamy także o jakość gleby. Wprowadzamy odpowiedzialną gospodarkę odpadową, wraz z pierwszym w Polsce lokalnym programem kompostowania. Naszym mieszkańcom pomożemy w zakładaniu ogródków warzywnych, będziemy także wyszukiwać i promować lokalnych producentów zdrowej żywności.
Nasza obietnica:
Liczne tereny zielone,
Ochrona bioróżnorodności,
Odpowiedzialne zarządzanie odpadami: recycling, kompostowanie,
Miejskie ogrody warzywne oraz targ zdrowych, lokalnych produktów żywnościowych

Dobrze zarządzana
Budujemy piękną i przyjazną mieszkańcom dzielnicę. Siewierz Jeziorna została zaprojektowana przez grono międzynarodowych urbanistów we współpracy z lokalnym samorządem, mieszkańcami gminy , naukowcami , przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz właścicielem terenu. Dzięki przyjęciu przez Radę Miasta i Gminy Siewierz Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, już dziś wiemy jak wyglądać będą kolejne osiedla na terenie dzielnicy gdzie zlokalizowana zostanie przestrzeń biznesowa, szkoła czy kościół. Dodatkowo wdrożony i egzekwowany Kodeks Architektoniczny wypracowany przez pracownię DPZ Europe gwarantuje ład architektoniczny oraz spójność estetyczną.
Nasza obietnica:
Partycypacyjny proces planistyczny,
Kodeks Dobrego Sąsiedztwa,
Stowarzyszenie Mieszkańców,
Rygorystycznie Przestrzegany Kod Architektoniczny,
Dobra współpraca z samorządem lokalnym

Efektywna
Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju jest praktyczne i skuteczne. Stosujemy efektywne rozwiązania. Dzięki gęstej zabudowie oszczędzamy energię, a w konsekwencji ograniczamy emisje dwutlenku węgla związane z transportem. Wykorzystujemy lokalne, energooszczędne materiały i technologie, co pomaga także w rozwoju gospodarczym regionu. Szanujemy wodę! Dzięki zainstalowaniu centralnego systemu zagospodarowania wód opadowych, z zastosowaniem roślin oraz nawierzchni przepuszczalnych, które umożliwiają naturalną filtrację oraz wsiąkanie opadów w glebę odzyskujemy wodę, która powraca do ekosystemu. Mieszkańców będziemy także zachęcać do podlewania ogrodów wodą deszczową oraz wykorzystywania efektywnych energetycznie rozwiązań.
Nasza obietnica:
Zrównoważone wykorzystanie terenu, gęsta zabudowa,
dzielnica bazująca na koncepcji miast kompaktowych
Oszczędne wykorzystanie surowców
Ograniczenie zużycia wody:
centralny system zagospodarowania wód opadowych
prywatne zbiorniki na deszczówkę
przepuszczalne nawierzchnie utwardzone absorbujące wody opadowe
miniparki oraz lokalna roślinność filtrujące wody opadowe Efektywność energetyczna:
gęsta zabudowa zmniejszająca ekspozycję na wiatr boczny
inteligentna urbanistyka pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na podróże samochodem
montaż efektywnych energetycznie urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych
montaż energooszczędnych okien
zastosowanie energooszczędnej izolacji
architekt uwzględniający w projekcie cechy wspomagające pasywne chłodzenie latem i zwiększające ekspozycję słoneczną zimą

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Artur Gmyz
533 544 646
 » Wyślij e-mail 

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

POKAŻ WIĘCEJ ...
Nr oferty w oferty-dom.pl: 11016284
Nr oferty w biurze nieruchomości: 181-318
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: wczoraj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  533 54 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  602 43 ...    POKAŻ NUMER 
 533 54 ...   POKAŻ NUMER 
 602 43 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia