«  Wróć  » Mieszkanie na sprzedaż » małopolskie » Kraków » Rynek wtórny
Mieszkanie Kraków Żabiniec, Żabiniec
Mieszkanie na sprzedaż, małopolskie, Kraków, Żabiniec, Żabiniec -  zobacz na mapie
393 927
 6 677 zł/m2
Informacje o ofercie
0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Mieszkanie na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja Kraków Żabiniec, Żabiniec  (zobacz na mapie)
 Cena  393 927 zł
 Powierzchnia  59 m 2
 Cena za m 2  6 677 zł/m2
 Ilość pokoi  3
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
5
Opis nieruchomości
Casa Feliz znaczy w języku portugalskim Szczęśliwy Dom. Właśnie taki szczęśliwy dom buduje na krakowskim Żabińcu grupa doświadczonych portugalskich inwestorów znanych w Krakowie między innymi z realizacji projektu mieszkaniowego Rua Bonita przy ul Ślicznej, a także nowopowstającego na Dębnikach kompleksu biurowego Porto Office (www.porto-office.com).

Atrakcyjna lokalizacja osiedla łączy w sobie bliskość ścisłego centrum miasta, dobrą komunikację z pozostałym dzielnicami miasta, bogate zaplecze usługowe oraz, co zaskakujące spokój i ciszę. To sprawia że jest to doskonałe miejsce do życia.

Inwestycja realizowana jest we współpracy z doświadczonymi i rzetelnymi partnerami biurem architektonicznym Wizja, Chemobudową Kraków S.A. jako generalnym wykonawcą oraz firmą DEKRA Construction Management Sp. z o.o.

Etap I Casa Feliz to gotowe mieszkania w budynkach nr 69 i 71. Realizacja rozpoczęła się w lipcu 2014 roku, a zakończenie zgodnie z planem nastąpiło w IV kw. 2015. Gotowe mieszkania znajdują się również w Etapie II, obejmującym budynki 73 i 75. Ich budowa rozpoczęła się w II kw. 2015, a pozwolenie na użytkowanie uzyskały we wrześniu 2016 roku. Zakończenie obecnie realizowanego Etapu III inwestycji (budynek 79) jest przewidziane na III kw. 2017 roku, a najnowszego Etapu IV (budynki 81 i 83) na I kw. 2018 roku.Link do oferty: http://homebroker.pl/oferty/mieszkanie-rynek-pierwotny-sprzedaz-malopolskie-krakow-zabiniec-zabiniec-oferta-526202.html
OPIEKUN OFERTY: --- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!
ZOBACZ CAŁY OPIS
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia