LOKAL UŻYTKOWY NA SPRZEDAŻ » POMORSKIE » POW. SŁUPSKI » USTKA » LOKAL UŻYTKOWY - OFERTA ID 11195706
LOKAL UŻYTKOWY USTKA WODNICA, USTKA
Lokal użytkowy na sprzedaż, pomorskie, Ustka, Wodnica, Ustka
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Lokal użytkowy na sprzedaż
 Lokalizacja Ustka Wodnica, Ustka  (zobacz na mapie)
 Cena  1 190 000 zł
 Powierzchnia  511 m 2
 Cena za m 2  2 329 zł/m2
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
2
Opis nieruchomości
Kompleks budynków mieszkalnych, Wodnica, Gmina Ustka, Powiat Słupski, Woj. Pomorskie, na sprzedaż

OFERTA BEZPOŚREDNIA KUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA!!!

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość w odległości zaledwie 4 km od MORZA BAŁTYCKIEGO w miejscowości WODNICA, w skład której wchodzi działka gruntu o powierzchni 2820 m kw. zabudowana KOMPLEKSEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH.

Cena: 1.190.000,PLN

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:
JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
email: jadwiga.kubicz@wgn.pl


W skład kompleksu wchodzą 4 budynki mieszkalne:

1. Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym oraz dwoma garażami, o powierzchni użytkowej 224,2 m kw. Fundamenty betonowe, ściany murowane z bloczków betonowych oraz cegły na zaprawie cementowo wapiennej. Strop żelbetowy. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej kryty blachodachówką. Stolarka PCV. Posadzki na parterze, pierwszym piętrze oraz garażu wyłożone płytkami ceramicznymi. Na części pierwszego piętra podłogi z paneli podłogowych. Tynki zwykłe, w łazience wyłożone płytkami ceramicznymi. Instalacje: elektryczna, wodno ? kanalizacyjna, grzewcza co.

2. Budynek mieszkalny o konstrukcji murowanej, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 71,38 m2. Fundamenty betonowe, ściany murowane z bloczków betonowych oraz cegły na zaprawie cementowo wapiennej. Strop żelbetowy. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej
kryty blachodachówką. Stolarka PCV. Posadzki w części parteru oraz w kotłowni wykonane z płytek ceramicznych, a pozostałe to podłogi wykonane z paneli podłogowych. Tynki zwykłe, w łazience wyłożone płytkami ceramicznymi. Instalacje: elektryczna, wodno ? kanalizacyjna, grzewcza co. W budynku znajduje się kotłownia z piecem olejowym oraz instalacja uzdatniania wody. Kotłownia obsługuje wszystkie obiekty usytuowane na działce.

3. Budynek mieszkalny o konstrukcji murowanej, jednokondygnacyjny o powierzchni użytkowej 69,85 m2. Fundamenty betonowe, ściany murowane z bloczków betonowych na zaprawie cementowo wapiennej. Strop żelbetowy. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej kryty blachodachówką . Stolarka PCV. Posadzki na parterze cementowe. Tynki zwykłe. Instalacje: elektryczna, wodno ? kanalizacyjna, grzewcza co. Instalacje są rozprowadzone w budynku lecz nie są podłączone w odbiorniki końcowe. W budynku znajdują się trzy identyczne pomieszczenia składające się z pokoju dziennego i łazienki.

4. Budynek mieszkalny nr 4 o konstrukcji murowanej, jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 145,91 m2. Fundamenty betonowe, ściany murowane
z bloczków betonowych oraz cegły na zaprawie cementowo wapiennej. Strop żelbetowy. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej kryty blachodachówką. Stolarka PCV. Posadzki cementowe, tynki zwykła. W budynku rozprowadzono wszystkie instalacje ( elektryczna, wodno kanalizacyjna, grzewcza co) jednak nie wyposażono budynku w urządzenia końcowe. Poddasze użytkowe w stanie surowym zamkniętym.

Na działce znajdują się również podjazdy, chodniki oraz parking, w całości wykonane z kostki brukowej oraz tereny zielone zagospodarowane zadbanymi trawnikami oraz nasadzeniami krzewów zimozielonych.

Całość ogrodzona płotem betonowym z bramą samozamykającą się na pilota. W centralnej części działki wykonano podłączanie pod fontannę. Zaś w części gruntu podłączenia do zraszania trawnika. Własne ujęcie wody. Kompleks ogrzewany olejowo.


Nieruchomość idealnie nadaje się do pełnienia funkcji PENSJONATU, OŚRODKA WYPCZYNKOWEGO oraz ze względu na przystosowanie dla osób niepełnosprawnych
jako CEMTRUM REHABILITACJI.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w nieruchomości.

WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku
ul. Tuwima 8a/12
76200 Słupsk

JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
email: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nr oferty w oferty-dom.pl: 11195706
Nr oferty w biurze nieruchomości: 30-7590
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: dzisiaj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  (59) 8 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  607 38 ...    POKAŻ NUMER 
 WGN NIERUCHOMOŚCI / MIĘDZYNARODOWY KONCERN OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI WGN PRZEDSTAWICIELSTWO W SŁUPSKU
  Numer licencji pośrednika7278
  AdresTuwima 8a/12, 76-200 Słupsk (pomorskie)
  Telefon(59) 842 80 75
  E-mailslupsk@wgn.pl
  Strona wwwhttp://http://www.slupsk01.wgn.pl/
  Godziny otwarcia Biura
       Pon-Piątek9.00-17.00
       Sobotazamknięte
       Niedzialazamknięte
1 190 000
 2 329 zł/m2
WGN NIERUCHOMOŚCI / MIĘDZYNARODOWY KONCERN OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
 (59) 8 ...   POKAŻ NUMER 
 607 38 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia