LOKAL UŻYTKOWY NA SPRZEDAŻ » LUBELSKIE » POW. LUBLIN M. » LUBLIN » LOKAL UŻYTKOWY - OFERTA ID 10487309
LOKAL UŻYTKOWY LUBLIN ŚRÓDMIEŚCIE
Lokal użytkowy na sprzedaż, lubelskie, Lublin, Śródmieście -  zobacz na mapie
460 000
 6 765 zł/m2
Informacje o ofercie
+0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Lokal użytkowy na sprzedaż
 Lokalizacja Lublin Śródmieście  (zobacz na mapie)
 Cena  460 000 zł
 Powierzchnia  68 m 2
 Cena za m 2  6 765 zł/m2
 Piętro  parter
Informacje dodatkowe
Rok budowy
2011
Opis nieruchomości
Przedmiotem sprzedaży jest lokal biurowo-usługowy o powierzchni 68 m2, zlokalizowany w najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Lublina, jaką jest Śródmieście. Nieruchomość usytuowana na parterze 3-piętrowego budynku, oddanego do użytku w 2011 roku.

Zalety nieruchomości.

Prezentowany lokal zlokalizowany w bliskiej odległości od jednego z głównych ciągów komunikacyjnych o dużym natężeniu ruchu pieszego oraz kołowego co zwiększa jego atrakcyjność. Prezentowany lokal posiada witrynę, która usytuowana jest od ulicy. Warto zauważyć, iż opłaty, związane z użytkowaniem nieruchomości są bardzo niskie. Czynsz z zaliczką na wodę i ogrzewanie wynosi 290 zł, a także opłaty za media (telefon, Internet, prąd).

Wnętrze nieruchomości.

We wnętrzu lokalu znajdują się trzy pomieszczenia biurowe, wyposażone w niezbędny sprzęt biurowy, pomieszczenie socjalne, wyposażone w zabudowę kuchenną oraz pomieszczenie sanitarne z toaletą i umywalką. Istotnym faktem wartym zauważenia jest wyposażenie nieruchomości w recepcję, która jest jednym z niezbędnych elementów przy prowadzeniu własnego biznesu. Warto dodać iż prezentowany lokal został gustownie wykończony, co skutkuje możliwością jego natychmiastowego użytkowania.
Do kogo skierowana jest oferta.
Pomieszczenia nieruchomości przewidują prowadzenie działalności biurowej jak również usługowej. Nieruchomość przewiduje możliwość prowadzenia własnej Kancelarii prawnej oraz biura rachunkowego. W prezentowanym lokalu można również prowadzić działalność w branży ubezpieczeniowej, medycznej oraz w innych pełniących funkcję biurową.

Lecz to jeszcze nie wszystko…

Oferta może również zainteresować osoby poszukujące idealnej lokaty kapitału. Ze względu na stan oferowanej nieruchomości oraz lokalizacje w samym sercu Lublina, lokal będzie jednym z najbardziej poszukiwanych przez potencjalnych najemców.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Lex Perfecta - Biuro Nieruchomości (licencja nr: 6320)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
POKAŻ WIĘCEJ ...
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10487309
Nr oferty w biurze nieruchomości: LXP-LS-699
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: pół roku temu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  511542 ...    POKAŻ NUMER 
 511542 ...   POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia