LOKAL UŻYTKOWY NA SPRZEDAŻ » DOLNOŚLĄSKIE » POW. KAMIENNOGÓRSKI » KAMIENNA GÓRA » LOKAL UŻYTKOWY - OFERTA ID 11130955
LOKAL UŻYTKOWY KAMIENNA GÓRA, FORNALSKIEJ
Lokal użytkowy na sprzedaż, dolnośląskie, Kamienna Góra, Fornalskiej
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Lokal użytkowy na sprzedaż
 Lokalizacja Kamienna Góra, Fornalskiej  (zobacz na mapie)
 Cena  4 478 000 zł
 Powierzchnia  5 330 m 2
 Cena za m 2  840 zł/m2
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
1
Opis nieruchomości
Kamienna Góra na sprzedaż obiekt przemysłowy.

Obiekt przemysłowy składający się z 15 działek gruntu o łącznej powierzchni 3,67HA,położony na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, stanowiący w zasadzie zwartą całość (działki stykają się ze sobą). Część działek zabudowana jest następującymi budynkami produkcyjnoprzemysłowymi:
1/ budynek portierni(pow. użytkowa 32,5m2) położony na działce o pow.459m2 parterowy,niepodpiwniczony,murowany, stropodach żelbetowy kryty papą,wyposażony w instalację wodnokanalizacyjną, grzewczą, teleinformatyczną;
2/ budynek produkcyjnosocjalny(po.użytkowa 1285m2) położony na działce o pow.4410m2, w części dwukondygnacyjny, w części parterowy, wybudowany w technologii tradycyjnej zmodernizowany i rozbudowany. Na parterze hala produkcyjna z wydzieloną częścią sanitarnosocjalną i podręcznym magazynem. Na piętrze szatnie,sanitariaty, pomieszczenia socjalne oraz biurowe.
Dach konstrukcji stalowodrewnianej kryty papą na starszej części na nowszej dach konstrukcji stalowej kryty blachą trapezową. Rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej.
Strop nad parterem betonowy, posadzki betonowe obłożone płytkami ceramicznymi, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem i otynkowane tynkiem mineralnym.
Okna pcv, budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodnokanalizacyjną, gazową, grzewczą i teleinformatyczną;
3/ budynek kotłowni(pow.użytkowa 515m2) położony na działce o pow.1656m2, parterowy, niepodpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej, przebudowany i zmodernizowany. Ściany z bloczków betonu komórkowego ocieplone styropianem. Stropodach konstrukcji stalowej, kryty płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym ułożone na płatwiach stalowych. Rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej. Kominy stalowe trzywarstwowe. Posadzki betonowe, wyposażenie instalacja elektryczna, wodnokanalizacyjna, grzewcza, gazowa i teleinformatyczna;
4/ budynek produkcyjny (pow.użytkowa 1273m2) położony na działce o pow.1871m2,w części parterowy , w części dwukondygnacyjny niepodpiwniczony budowany w technologii tradycyjnej, zmodernizowany i rozbudowany.
Na parterze hala produkcyjna z wydzieloną częścią sanitarnosocjalną. Ściany z cegły ceramicznej, dach konstrukcji stalowej kryty papą, rynny z blachy ocynkowanej.Posadzki betonowe,w części socjalnej pokryte kafelkami. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem i otynkowane tynkiem mineralnym.
Bramy wjazdowe stalowe, okna pcv, stolarka drzwiowa wewnętrzna drewniana.
Budynek wyposażony we wszystkie instalacje;
5/ budynek rozdzielni elektrycznej(pow.168m2) położony na działce o pow.946m2, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, budowany w technologii tradycyjnej, w zabudowie zwartej z budynkami hali produkcyjnej i magazynu. Stropodach żelbetowy kryty papą. Media instalacja elektryczna;
6/ budynek magazynowy (pow.użytkowa 1020m2) położony na działce o pow 1234m2, czterokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej z szybem windowym. Ściany murowane z cegły, stropy żelbetowe wylewane na mokro wsparte na słupach żelbetowych. Dach konstrukcji stalowej kryty papą, posadzki betonowe, stolarka okienna i drzwiowa stalowa. Media instalacja elektryczna i grzewcza;
7/ budynek magazynowy niepodpiwniczony(pow. użytkowa 189m2) na działce o pow.225m2, wybudowany w technologii tradycyjnej, dach żelbetowy kryty papą;
8/ budynek magazynowy (pow. użytkowa 847m2) położony na działce o pow.946m2, parterowy, niepodpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej, ściany murowane,dach płaski z płyt warstwowych z rdzeniem ze styropianu wsparty na kratownicach stalowych. Posadzki betonowe.
Okna pcv, bramy stalowe. Media; instalacja elektryczna, grzewcza i teleinformatyczna.

OFERTA niniejsza jest tzw. bezpośrednią gdzie KUPUJĄCY nie płaci wynagrodzenia prowizyjnego pośrednikowi, całość prowizji pośrednika pokrywa Sprzedający.

Cena ofertowa jest ceną netto przy zawarciu umowy sprzedaży należy doliczyć podatek VAT w wysokości obowiązującej na dzień zawarcia umowy sprzedaży.

Nr oferty w oferty-dom.pl: 11130955
Nr oferty w biurze nieruchomości: 27-3489
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: dzisiaj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  74 842 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  604 63 ...    POKAŻ NUMER 
 WGN WAŁBRZYCH NIERUCHOMOŚCI
  Numer licencji pośrednika2389
  AdresKusocińskiego 5, 58-309 (dolnośląskie)
  Telefon74 842 90 60
  Fax74 842 90 60
  E-mailwalbrzych@wgn.pl
  Strona wwwhttp://www.walbrzych.wgn.pl , www.wgnwalbrzych.pl
  Godziny otwarcia Biura
       Pon-Piątek09.00 17.00
4 478 000
 840 zł/m2
WGN Wałbrzych Nieruchomości
 74 842 ...   POKAŻ NUMER 
 604 63 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia