LOKAL UŻYTKOWY NA SPRZEDAŻ » DOLNOŚLĄSKIE » POW. WOŁOWSKI » WIŃSKO » LOKAL UŻYTKOWY - OFERTA ID 10775287
POSIADŁOŚĆ Z TERENEM INWESTYC. BEZ POŚREDNIKÓW!
Lokal użytkowy na sprzedaż, dolnośląskie, Wińsko
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Lokal użytkowy na sprzedaż
 Lokalizacja Wińsko  (zobacz na mapie)
 Cena  649 000 zł (cena do negocjacji)
 Powierzchnia  500 m 2
 Cena za m 2  1 298 zł/m2
 Ilość pokoi  5
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
2
Opis nieruchomości
POSIADŁOŚĆ Z TERENEM INWESTYC. BEZ POŚREDNIKÓW!
UWAGA!!! Sprzedaż bez pośredników!!!

Oferuję do sprzedania wielką posiadłość z dużym budynkiem mieszkalnym wraz z przyległymi budynkami produkcyjnymi po starej mleczarni. Obiekt położony jest w centrum Wińska i zajmuje obszar wielkości ok 27 arów.

Budynek mieszkalny jest po częściowym remoncie. Składa się z 2 kondygnacji, ogromnej piwnicy i strychu. Wnętrze jest po generalnym remoncie i nadaje się do zamieszkania od zaraz.

W 2013 roku budynek przeszedł generalny remont, oprócz elewacji zewnętrznej wymieniona została stolarka drzwiowa i okienna. Dach pokryty został nową blachodachówką, wraz opierzeniem i kominami.

Wymieniona została również cała instalacja elektryczna(miedź), grzewcza(miedź), panele, kafle . Ściany i sufity zostały wyrównane i pokryte gładzią. Pod panelami w pokojach znajduje się oryginalna drewniana podłoga, nadająca się do cyklinowania.

Piętro budynku zajmuje powierzchnię 200 m2 i składa się z 5 przestronnych pokoi, półotwartej kuchni oraz łazienki z ogrzewaniem podłogowym. Jest w pełni rozkładowe, a do każdego pokoju wchodzi się bezpośrednio z przepięknego, dużego korytarza.

Większość mebli została wykonana z drewna pod indywidualne zamówienie.

Niższa kondygnacja-półpiętro zajmuje powierzchnię całkowitą 300m2, składa się z dwóch ogromnych pomieszczeń, które można śmiało zaadoptować jako dwa oddzielne mieszkania.

Całą powierzchnię mieszkalną ogrzewa piec na eko groszek o mocy 40 KW (jest to również piec wszystko palny). Oprócz głównego mieszkalnego budynku, na działce znajduje się kompleks budynków po produkcyjnych wraz przyległymi garażami. Pomieszczenia te zajmują łączną powierzchnię około 300m2, nadają się do remontu i adaptacji pod działalność usługową.

W skład nieruchomości wchodzi również jedyna czynna studnia głębinowa w okolicy wraz z odstojnikiem.

Cały teren jest ogrodzony i posiada dogodny dostęp z dwóch ulic.

Serdecznie zachęcam do zakupu i zapraszam na oględziny tej historycznej posiadłości, wpisanej od zawsze w pejzaż Wińska, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Cena do negocjacji.
tel. +48 537 769 215
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10775287
Dodano: 2 miesiące temu
Aktualizacja: 2 miesiące temu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
OFERTA BEZPOŚREDNIA
tel.  537 76 ...    POKAŻ NUMER 
Klient serwisu oferty-dom.pl nie zgodził się na kontakt biur nieruchomości. Prosimy Biura o nie wykorzystywanie jakichkolwiek danych zawartych w niniejszym ogłoszeniu w jakimkolwiek celu.
649 000
 1 298 zł/m2
OFERTA BEZPOŚREDNIA
 537 76 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia
Liczba wyświetleń oferty: 3764