«  Wróć  » Działka na sprzedaż » warmińsko-mazurskie » Borki
Działka Borki Borki, Borki
Działka na sprzedaż, warmińsko-mazurskie, Borki, Borki, Borki -  zobacz na mapie
790 000
 51 zł/m2
Informacje o ofercie
0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Działka na sprzedaż
 Lokalizacja Borki Borki, Borki  (zobacz na mapie)
 Cena  790 000 zł
 Powierzchnia  15 587 m 2
 Cena za m 2  51 zł/m2
Opis nieruchomości
Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy na Mazurach w atrakcyjnej lokalizacji bezpośrednio nad jeziorem Łaźno w Puszczy Boreckiej.

Ośrodek wypoczynkowy położony na terenie o powierzchni 1,55 ha przepięknie zlokalizowany na skraju Pojezierza Ełckiego w malowniczej Puszczy Boreckiej, obejmującej swoim obszarem 23.000 ha chronionej natury. Teren działki położony jest na wzniesieniu pomiędzy dwoma jeziorami Łaźno i Litygajno, z którego rozciąga się niezapomniany widok. Działka posiada własną linię brzegową jeziora Łaźno o długości 120 m. Teren ma też naturalną granicę w postaci rzeki łączącej oba jeziora.

Na obiekt składa się obecnie 25 domów kempingowych, świetlica, hangar na sprzęt wodny, sauna oraz samodzielna piwnica. Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi ok. 740 m2. Teren został oświetlony i ogrodzony, z otwartym dostępem do jeziora. Ośrodek posiada własny, duży pomost oraz utwardzony parking. Nieruchomość wyposażona we wszystkie media: energia elektryczna, wodociąg gminny i zbiornik na ścieki. Posiada też własne ujęcie wody w postaci studni głębinowej.

Teren działki objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczony symbolem UT (usługi turystyczne). Plan ten umożliwia zachowanie obecnej funkcji ośrodka lub zamiennie powstanie jednego obiektu hotelowo gastronomicznego z wykorzystaniem całorocznym, z określeniem wielkości do 50 osób. Dopuszczone jest również uzupełnienie zabudowy hotelowej budynkiem mieszkalnym. Wysokość zabudowy określona jest do trzech kondygnacji z poddaszem użytkowym.

Niewątpliwym walorem nieruchomości jest jego położenie w otoczeniu jezior i rzek, w otulinie Puszczy Boreckiej, w której znajdują się cztery rezerwaty przyrody o łącznej powierzchni 800 ha. Atrakcją puszczy są żyjące na wolności żubry. Do najciekawszych miejsc wiodą szlaki rowerowe, a po jeziorach i rzece prowadzone są spływy kajakowe.
Dodatkowo cały teren dookoła chroniony jest planem zagospodarowania, który nie dopuszcza do powstania w tym regionie obiektów uciążliwych dla przyrody. Dlatego jest to miejsce idealne dla osób chcących cieszyć się nieskażoną naturą i ciszą. Raj dla wędkarzy oraz amatorów polowań z aparatem.

Miejscowość Borki należy do regionu Mazur Garbatych, w powiecie oleckim. W odległości 25 km od Olecka, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową.
Ełk 40 km
Warszawa 270 km

Cena nieruchomości: 790.000 zł do negocjacji
0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO, WYNAGRODZENIE BIURA OPŁACANE JEST PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Aneta Brodowska
533 533 072
 » Wyślij e-mail 

WGN Nieruchomości Olecko
Armii Krajowej 32

KUPUJ BEZPIECZNIE KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! nr licencji zawodowej 18950.

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

ZOBACZ CAŁY OPIS
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  87 520 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  533 53 ...    POKAŻ NUMER 
 WGN OLECKO
  Numer licencji pośrednika18950
  AdresPlac Wolności 17, 19-400 Olecko (warmińsko-mazurskie)
  Telefon506 123 200
  E-mailolecko@wgn.pl
  Strona wwwwww.wgn.olecko.pl
  Godziny otwarcia Biura
       Pon-Piątek9.30-17.00
WGN Olecko
 87 520 ...   POKAŻ NUMER 
 533 53 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia