DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ » ŚLĄSKIE » POW. CZĘSTOCHOWSKI » ZŁOTY POTOK » DZIAŁKA - OFERTA ID 11016277
DZIAŁKA ZŁOTY POTOK, PARKOWA
Działka na sprzedaż, śląskie, Złoty Potok, Parkowa
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Działka na sprzedaż
 Lokalizacja Złoty Potok, Parkowa  (zobacz na mapie)
 Cena  50 000 zł
 Powierzchnia  2 400 m 2
 Cena za m 2  21 zł/m2
Opis nieruchomości
Sprzedaż działka inwestycyjna 2400m2 Złoty Potok, Janów.
WGN Myszków, ul.Kościuszki 32

Oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwą działkę inwestycyjną o powierzchni 2400m2 położoną w malowniczej, turystycznej miejscowości Złoty Potok w sercu Jury Krakowsko Częstochowskiej.
Działka jest usytuowana w niezwykle atrakcyjnym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie błoni złotopotockich (100m) przy stawie Amerykan i hotelu Kmicic. Prezentowana nieruchomość wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego stanowi teren zieleni otwartej z możliwością organizacji imprez masowych, co w praktyce oznacza możliwość budowy obiektów związanych z rekreacją, rozrywką, kulturą fizyczną (dopuszczalne są również obiekty małej architektury). Działka z dojazdem z dwóch stron posiada w odległości 100metrów niezbędne media (prąd, woda).
Nietuzinkowy teren jest idealnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej (parking, bar,smażalnia ryb, szkółka jeździecka, paint ball, kort tenisowy,etc.) z uwagi na turystów oraz osoby biorące udział w imprezach masowych na błoniach w Złotym Potoku jak np.: zjeżdżający się z całej Polski miłośnicy kina na Jurajskie Lato Filmowe.
Atrakcyjne położenie to również inne złotopotockie atrakcje jak: Pałac Raczyńskich, Dworek Krasińskich, Rezerwat Parkowe, Brama Twardowskiego, Młyn Kołaczew (bijące Źródło Spełnionych Marzeń) oraz liczne stawy hodowlane (żyją tu pstrągi i relikt epoki lodowcowej wypławek alpejski).
Święto Pstrąga w najstarszej pstrągarni w Europie słynna plenerowa impreza podczas której trwa nieustanna degustacja pstrąga i złotopotockich nalewek, rzesze miłośników wycieczek pieszorowerowych dają nieograniczone możliwości inwestycyjne dla oferowanego gruntu komercyjnego.
W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Artur Gmyz
533 544 646
agmyz@wgn.pl
Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Nr oferty w oferty-dom.pl: 11016277
Nr oferty w biurze nieruchomości: 181-310
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: w tym miesiącu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  533 54 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  602 43 ...    POKAŻ NUMER 
50 000
 21 zł/m2
 533 54 ...   POKAŻ NUMER 
 602 43 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia