DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ » ŚLĄSKIE » POW. CZĘSTOCHOWSKI » ZŁOTY POTOK » DZIAŁKA - OFERTA ID 11016277
DZIAŁKA ZŁOTY POTOK, PARKOWA
Działka na sprzedaż, śląskie, Złoty Potok, Parkowa -  zobacz na mapie
50 000
 21 zł/m2
Informacje o ofercie
+0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Działka na sprzedaż
 Lokalizacja Złoty Potok, Parkowa  (zobacz na mapie)
 Cena  50 000 zł
 Powierzchnia  2 400 m 2
 Cena za m 2  21 zł/m2
Opis nieruchomości
Sprzedaż działka inwestycyjna 2400m2 Złoty Potok, Janów.
WGN Myszków, ul.Kościuszki 32

Oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwą działkę inwestycyjną o powierzchni 2400m2 położoną w malowniczej, turystycznej miejscowości Złoty Potok w sercu Jury Krakowsko Częstochowskiej.
Działka jest usytuowana w niezwykle atrakcyjnym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie błoni złotopotockich (100m) przy stawie Amerykan i hotelu Kmicic. Prezentowana nieruchomość wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego stanowi teren zieleni otwartej z możliwością organizacji imprez masowych, co w praktyce oznacza możliwość budowy obiektów związanych z rekreacją, rozrywką, kulturą fizyczną (dopuszczalne są również obiekty małej architektury). Działka z dojazdem z dwóch stron posiada w odległości 100metrów niezbędne media (prąd, woda).
Nietuzinkowy teren jest idealnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej (parking, bar,smażalnia ryb, szkółka jeździecka, paint ball, kort tenisowy,etc.) z uwagi na turystów oraz osoby biorące udział w imprezach masowych na błoniach w Złotym Potoku jak np.: zjeżdżający się z całej Polski miłośnicy kina na Jurajskie Lato Filmowe.
Atrakcyjne położenie to również inne złotopotockie atrakcje jak: Pałac Raczyńskich, Dworek Krasińskich, Rezerwat Parkowe, Brama Twardowskiego, Młyn Kołaczew (bijące Źródło Spełnionych Marzeń) oraz liczne stawy hodowlane (żyją tu pstrągi i relikt epoki lodowcowej wypławek alpejski).
Święto Pstrąga w najstarszej pstrągarni w Europie słynna plenerowa impreza podczas której trwa nieustanna degustacja pstrąga i złotopotockich nalewek, rzesze miłośników wycieczek pieszorowerowych dają nieograniczone możliwości inwestycyjne dla oferowanego gruntu komercyjnego.
W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Artur Gmyz
533 544 646
 » Wyślij e-mail 
Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

POKAŻ WIĘCEJ ...
Nr oferty w oferty-dom.pl: 11016277
Nr oferty w biurze nieruchomości: 181-310
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: dzisiaj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  533 54 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  602 43 ...    POKAŻ NUMER 
 533 54 ...   POKAŻ NUMER 
 602 43 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia