DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ » ŚLĄSKIE » POW. MYSZKOWSKI » BOBOLICE » DZIAŁKA - OFERTA ID 11016204
DZIAŁKA BOBOLICE, NIEGOWA
Działka na sprzedaż, śląskie, Bobolice, Niegowa
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Działka na sprzedaż
 Lokalizacja Bobolice, Niegowa  (zobacz na mapie)
 Cena  513 000 zł
 Powierzchnia  17 200 m 2
 Cena za m 2  30 zł/m2
Opis nieruchomości
Działka sprzedaż Bobolice(Niegowa, Jura KrakowskoCzęstochowska)1,7ha.

WGN Myszków, ul.Kościuszki 32


Oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwą działkę rolną o powierzchni ponad 1,7ha położoną w malowniczej jurajskiej miejscowości Bobolice na Szlaku Orlich Gniazd, 300 metrów od Królewskiego Zamku. Działka o szerokości 70metrów znajduje się na niewielkim wzniesieniu, skąd rozpościera się widok na okoliczne wzgórza i XIV wieczną warownię. Oferowany grunt posiada dojazd asfaltowy, nadto istnieje możliwość podzielenia działki i uzyskania warunków zabudowy.
Największym atutem oferowanej nieruchomości jest jej lokalizacja.
Działka położona jest w Bobolicach, gdzie znajduje się zamek zbudowany przez Kazimierza Wielkiego w 1350 roku jako system obronny orlich gniazd obecnie całkowicie odrestaurowany, będący turystyczną atrakcją.
W odległości 3km znajduje się inny, również w części odrestaurowany zamek królewski XIV wieku w Mirowie, należący wg legendy do brata Bobola, Mira.
W Bobolicach przecinają się liczne szlaki turystyczne prowadzące do największej jaskini Wyżyny Krakowsko Wieluńskiej zwanej jakinią Wierną, do historycznej skały Wysokiej w Rzędkowicach, Strażnicy Królewskiej w Łutowcu,pustelni św. Ducha w Czatachowej, najstarszej pstrągarni w Złotym Potoku jak również na Gorę Zborów w Podlesicach.
Dodatkową atrakcją oferowanego miejsca jest odciśnięty ślad w polskiej kinematografii. Kręcono tu sceny m.in. do filmu: Przyjaciel wesołego diabła; Pan samochodzik i praskie tajemnice czy Nad rzeką której nie ma.
Z uwagi na licznie odwiedzających to miejsce turystów, pielgrzymów wędrujących na Jasną Górę oraz miłośników wycieczek pieszo rowerowych , działka może być idealnym sposobem na inwestycje handlowousługowe.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Artur Gmyz
533 544 646
agmyz@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Nr oferty w oferty-dom.pl: 11016204
Nr oferty w biurze nieruchomości: 181-231
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: w tym miesiącu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  533 54 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  602 43 ...    POKAŻ NUMER 
513 000
 30 zł/m2
 533 54 ...   POKAŻ NUMER 
 602 43 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia