DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ » ŚLĄSKIE » POW. MYSZKOWSKI » BOBOLICE » DZIAŁKA - OFERTA ID 11016204
DZIAŁKA BOBOLICE, NIEGOWA
Działka na sprzedaż, śląskie, Bobolice, Niegowa -  zobacz na mapie
513 000
 30 zł/m2
Informacje o ofercie
+0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Działka na sprzedaż
 Lokalizacja Bobolice, Niegowa  (zobacz na mapie)
 Cena  513 000 zł
 Powierzchnia  17 200 m 2
 Cena za m 2  30 zł/m2
Opis nieruchomości
Działka sprzedaż Bobolice(Niegowa, Jura KrakowskoCzęstochowska)1,7ha.

WGN Myszków, ul.Kościuszki 32

Oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwą działkę rolną o powierzchni ponad 1,7ha położoną w malowniczej jurajskiej miejscowości Bobolice na Szlaku Orlich Gniazd, 300 metrów od Królewskiego Zamku. Działka o szerokości 70metrów znajduje się na niewielkim wzniesieniu, skąd rozpościera się widok na okoliczne wzgórza i XIV wieczną warownię. Oferowany grunt posiada dojazd asfaltowy, nadto istnieje możliwość podzielenia działki i uzyskania warunków zabudowy.
Największym atutem oferowanej nieruchomości jest jej lokalizacja.
Działka położona jest w Bobolicach, gdzie znajduje się zamek zbudowany przez Kazimierza Wielkiego w 1350 roku jako system obronny orlich gniazd obecnie całkowicie odrestaurowany, będący turystyczną atrakcją.
W odległości 3km znajduje się inny, również w części odrestaurowany zamek królewski XIV wieku w Mirowie, należący wg legendy do brata Bobola, Mira.
W Bobolicach przecinają się liczne szlaki turystyczne prowadzące do największej jaskini Wyżyny Krakowsko Wieluńskiej zwanej jakinią Wierną, do historycznej skały Wysokiej w Rzędkowicach, Strażnicy Królewskiej w Łutowcu,pustelni św. Ducha w Czatachowej, najstarszej pstrągarni w Złotym Potoku jak również na Gorę Zborów w Podlesicach.
Dodatkową atrakcją oferowanego miejsca jest odciśnięty ślad w polskiej kinematografii. Kręcono tu sceny m.in. do filmu: Przyjaciel wesołego diabła; Pan samochodzik i praskie tajemnice czy Nad rzeką której nie ma.
Z uwagi na licznie odwiedzających to miejsce turystów, pielgrzymów wędrujących na Jasną Górę oraz miłośników wycieczek pieszo rowerowych , działka może być idealnym sposobem na inwestycje handlowousługowe.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Artur Gmyz
533 544 646
 » Wyślij e-mail 

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

POKAŻ WIĘCEJ ...
Nr oferty w oferty-dom.pl: 11016204
Nr oferty w biurze nieruchomości: 181-231
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: wczoraj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  533 54 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  602 43 ...    POKAŻ NUMER 
 533 54 ...   POKAŻ NUMER 
 602 43 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia