DZIAŁKA POWIAT WEJHEROWSKI RUMIA
Działka na sprzedaż, pomorskie, Powiat Wejherowski, Rumia
+0 pkt. wyróżnień
Dodano: 4 miesiące temuAktualizacja: wczoraj
Informacje o ofercie
 Cena  289 500 zł
 Powierzchnia  536 m 2
 Cena za m 2  540 zł/m2
 Typ działki  budowlana
Opis szczegółowy
Działka budowlana położona w cichej części Rumi w sąsiedztwie atrakcyjnych domów jednorodzinnych. Blisko do przystanku autobusowego oraz centrum handlowego Port Rumia. Działka ogrodzona, media - prąd i woda w drodze, kanalizacja znajduje się na działce.

Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Intensywność zabudowy dla poszczególnej działki do 0,70, wysokość zabudowy - do 10 m, dachy dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia 30°-45°. Należy zapewnić minimum 20% powierzchni działki na zieleń towarzyszącą zabudowie.
Droga dojazdowa utwardzona.

UWAGA!!! PRZY ZAKUPIE KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OBSŁUGĘ PRAWNĄ - WSZYSTKIE NASZE TRANSAKCJE SĄ UBEZPIECZONE!
Doradca finansowy bezpłatnie porówna dla Ciebie ofertę i sprawdzi najkorzystniejsze opcje kredytowe pod względem oprocentowania, prowizji i pozostałych warunków, zawartych w umowach kredytowych.

Zamieszczone na naszych stronach nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości.
Nr oferty w oferty-dom.pl: 11222071
Nr oferty w biurze nieruchomości: MAR588582
Dodano: 4 miesiące temu
Aktualizacja: wczoraj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
 Telefon  58-672 ...    POKAŻ NUMER 
Twój e-mail (*)
Twój numer telefonu
Treść wiadomości (*)
Wyślij e-mail
289 500
 540 zł/m2
 58-672 ...   POKAŻ NUMER 
Zapytaj o ofertę
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Podobne do ostatnio oglądanych