DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ » POMORSKIE » GDAŃSK » DZIAŁKA - OFERTA ID 11049505
DZIAŁKA GDAŃSK ZABORNIA
Działka na sprzedaż, pomorskie, Gdańsk, Zabornia -  zobacz na mapie
1 200 000
 667 zł/m2
Informacje o ofercie
+0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Działka na sprzedaż
 Lokalizacja Gdańsk Zabornia  (zobacz na mapie)
 Cena  1 200 000 zł
 Powierzchnia  1 800 m 2
 Cena za m 2  667 zł/m2
Opis nieruchomości
Działka budowlana o powierzchni 1.800 m2, na której miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza funkcję mieszkalną integralnie związaną z prowadzeniem działalności usługowej przy ul. Ujeścisko (boczna ulica od ulicy Kartuskiej) w dzielnicy Siedlce, w Gdańsku. Strefa mieszana usługowo-mieszkaniowa, pod wszelkie formy budownictwa mieszkaniowego.
Intensywność zabudowy: 0,70.
Dopuszczalna wysokość zabudowy: 12,0 m od naturalnej warstwicy terenu przy wejściu do budynku.
Procent pokrycia działki zabudową: do 35 %.

Ulica Ujeścisko zabudowana jest nowym budownictwem wielorodzinnym (Osiedle Pomarańczowe, Słoneczna Dolina). Niniejsza działka jest ostatnim terenem w tej okolicy objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod tego rodzaju inwestycję. Działka w pełni uzbrojona.
Dojazd drogą utwardzoną – płyty betonowe, nowe osiedla otaczające obiekt mają w pełni rozwiniętą infrastrukturę (drogi osiedlowe, chodniki, parkingi).

W okolicy świadczone są usługi m.in. z zakresu projektowania biur, kredytowania, reklamy, telekomunikacji, a także laboratorium farmaceutyczne, kancelaria radców prawnych, komis samochodowy, salon kosmetyczny, szkoła językowa, przedszkole i żłobek.

Zawarte w planie zagospodarowania przestrzennego preferowane funkcje: usługi-administracja publiczna, handel detaliczny, kultura, zdrowie i opieka społeczna, nauka i oświata, gastronomia, łączność (poza stacjami nadawczymi i przekaźnikowymi używającymi fale elektromagnetyczne w celach propagacji), usługi sportu, turystyki i wczasów, rzemiosła (poza zakładami obsługi samochodów, warsztatami samochodowymi, stacjami paliw), parkingi i garażowiska kubaturowe, biura instytucji komercyjnych, banki, miejsca kultu religijnego, małe hurtownie o wielkości przewozów nie przekraczające przewozów związanych z handlem detalicznym, ogrody zoologiczne i miejsca pokazu zwierząt. Inne usługi na zasadzie analogi ido funkcji wymienionych.Działka mieszkaniowo - usługowa. Typ własności: własność użytkowanie wieczyste. Na www.metrohouse.pl mamy jeszcze 91 podobnych działek w tej okolicy.Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/SAZA843ZADZWOŃ: 668 864 178. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyPomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
POKAŻ WIĘCEJ ...
Nr oferty w oferty-dom.pl: 11049505
Nr oferty w biurze nieruchomości: SAZA843
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: 3 miesiące temu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  +48 66 ...    POKAŻ NUMER 
 METROHOUSE S.A.
  Adresul. Żelazna 28/30, 00-832 Warszawa (mazowieckie)
  Telefon22 626 26 26
  E-mailzapytanie@metrohouse.pl
  Strona wwwmetrohouse.pl
Metrohouse S.A.
 +48 66 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia