Działka na sprzedaż » lubuskie » pow. gorzowski » Chwalęcice » ogłoszenie
DZIAŁKA CHWALĘCICE, ŻYTNIA
Działka na sprzedaż, lubuskie, Chwalęcice, Żytnia
+0 pkt. wyróżnień
Dodano: pół roku temuAktualizacja: wczoraj
Informacje o ofercie
 Cena  100 000 zł
 Powierzchnia  1 221 m 2
 Cena za m 2  82 zł/m2
Opis szczegółowy
W ofercie na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Chwalęcice przy ul. Żniwnej pow. gorzowski. Działka uzbrojona, o powierzchni 1221 m2 ,idealna pod zabudowę siedliskową .Ogrodzona z trzech stron .Dojazd drogą utwardzoną od strony ulicy Ogrodowej , od strony zabudowanego osiedla drogą wyłożoną Pol brukiem .Działka w centrum już istniejącej zabudowy jednorodzinnej . Na potrzeby przyszłego wybudowania się ,doprowadzona energia elektryczna ,woda ,gaz ,stacjonarna sieć telefoniczna przebiega w drodze wzdłuż granicy działki.Możliwość również podłączenia się do kanalizacji około 100 m ,lub posadowienie własnej oczyszczalni .Działka w kształcie prostokąta o dłuższym boku wynoszącym 47 mb i krótszym 27mb. ,płaska powierzchnia ,niezalewowa. Wszystkie parametry działki jak i uzbrojenie pozwala na bezkolizyjne rozpoczęcie domu jednorodzinnego z niezbędna infrastrukturą towarzyszącą.
Ul. Żytnia w odległości koło 500m od centrum wsi.Do Gorzowa około 10min samochodem . Wieś połączona jest z Gorzowem Wielkopolskim linią MZK.Chwalęcice, jako jedna z jedenastu miejscowości należących do gminy Kłodawa, są najszybciej rozwijającą się budowlano wsią. W latach 20052012 w Chwalęcicach wybudowało się ponad 150 rodzin.
Stan prawny bez zastrzeżeń założona księga wieczysta. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia Właściciela i przedstawionej dokumentacji . Nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny ,mogą podlegać aktualizacji. Zapraszam na prezentację. Cena 100.000 zł do negocjacji.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo
Roman Jacko
Specjalista w Obrocie Nieruchomościami
Tel. 511709037

Nr oferty w oferty-dom.pl: 11043020
Nr oferty w biurze nieruchomości: 130-1982
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: wczoraj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
 Telefon  511 70 ...    POKAŻ NUMER 
Twój e-mail (*)
Twój numer telefonu
Treść wiadomości (*)
Wyślij e-mail
100 000
 82 zł/m2
 511 70 ...   POKAŻ NUMER 
Zapytaj o ofertę
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Podobne do ostatnio oglądanych