«  Wróć  » Działka na sprzedaż » dolnośląskie » Dębina
Działka Dębina, Dębina
Działka na sprzedaż, dolnośląskie, Dębina, Dębina -  zobacz na mapie
85 000
 57 zł/m2
Informacje o ofercie
0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Działka na sprzedaż
 Lokalizacja Dębina, Dębina  (zobacz na mapie)
 Cena  85 000 zł
 Powierzchnia  1 500 m 2
 Cena za m 2  57 zł/m2
Opis nieruchomości
JelczLaskowice,okolice Wrocławia,Dębina, działka budowlana, sprzedaż, cena: 85 000zł.
WGN JelczLaskowice
ul.Bożka7

Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego, położona w bardzo malowniczym miejscu na początku Dębiny,w odległości ok. 4km od JelczaLaskowic, 22km od Wrocławia i 15km od Oławy. Powierzchnia działki 1500m2, wymiary ok. 25x61. Opisana działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej i posiada wytyczoną drogę wewnętrzną.
Dębina oraz JelczLaskowice to piękne tereny zielone z lasami, stawami, kąpieliskiem stadniną koni i polnymi drogami zachęcającymi do pieszych czy rowerowych wycieczek.

Dużym atutem działki jest jej lokalizacja.Działka położona jest w bardzo ładnej, cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów wolnostojących. Dojazd do JelczaLaskowic jest łatwy i szybki.
W mieście znajdują się markety, szkoły, przedszkola, żłobek, banki, punkty usługowohandlowe, placówki medyczne, basen, centrum sporu i rekreacji.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TELEFONU 790 399 999.

W niedalekiej odległości od JelczaLaskowic znajduje się również duża strefa ekonomiczna z licznymi zakładami pracy, do których dojazd jest szybki i bezpieczny bez konieczności dalekich męczących dojazdów i stania w korkach.
Szukasz miejsca spokojnego z dala od miejskiego zgiełku ale z bardzo dobrym połączeniem z pobliskimi i dalszymi miejscowościami serdecznie zapraszam na prezentację.

W razie wszelkich pytań dotyczących nieruchomości proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Renata Nowak
790 399 999
 » Wyślij e-mail 

Anna BusiowiczWadlewska
723 505 936
 » Wyślij e-mail 

dotyczących kredytu:
Robert Wadlewski
790 399 999
 » Wyślij e-mail 

dotyczących wyceny
Anna Mełech
509 519 356

WGN JelczLaskowice
ul.Bożka7

Zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ: Pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu w jednym z ponad 20 banków, doradztwo prawne, usługi rzeczoznawcywyceny, obsługę notarialną, przekazanie nieruchomości, pomoc w przeprowadzce, usługi remontowe, aranżację wnętrz, projektowanie ogrodów.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, maja charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN JelczLaskowice, ul. Bożka7. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZOBACZ CAŁY OPIS
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  +48 79 ...    POKAŻ NUMER 
 +48 79 ...   POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia