DOM NA SPRZEDAŻ » HISZPANIA » LLOSETA » OFERTA RYNKU WTÓRNEGO » DOM - OFERTA ID 10624620
DOM LLOSETA
Dom na sprzedaż, zagranica, Lloseta
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Dom na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja Lloseta  (zobacz na mapie)
 Cena  1 585 000 €
 Powierzchnia  800 m 2
 Cena za m 2  1 981 €/m2
 Ilość pokoi  8
Opis nieruchomości
Niezwykła nieruchomość położona w centralnej części wyspy Majorka. Nieruchomość jest niezwykłą okazją dla inwestorów, którzy szukają prawdziwej perełki wśród nieruchomości w Hiszpanii.
 
Nieruchomość prezentowana w ofercie pochodzi z XIX wieku. W dawnych czasach był to klasztor, który pełnił funkcję ochronki dla dzieci, obecnie nieruchomość jest wystawiona na sprzedaż. Dom jest absolutnie niezwykły i jedyny w swoim rodzaju.
Posiadłość jest bardzo okazała. Ilość sypialni wynosi 7, natomiast ilość łazienek - 8. Powierzchnia domu to 800 m2, natomiast powierzchnia działki 1800 mm2. Taka duża działka zasługuje na uwagę, gdyż dzięki swoim imponującym rozmiarom, nieruchomość jest dobrą lokatą kapitału.
 
Położenie na wyspie sprawia, że ilość nieruchomości, która może się na niej znajdować jest bardzo ograniczona. Majorka nadal jest bardzo popularna wśród turystów, szczególnie niemieckich. W związku z powyższym jej atrakcyjność będzie rosnąć w czasie.
Nieruchomość jest znacznie oddalona od morza, posiada widok na góry. Obecnie może pełnić rolę pensjonatu lub luksusowego, klimatycznego hotel. Finca wymaga remontu, szczególnie łazienki oraz sypialnie. We wnętrzu willi jest zlokalizowana między innymi kapica oraz sauna sucha i parowa, a także winiarnia oraz strefa relaksu w otoczeniu licznych rzeźb utrzymanych w stylu antycznym. To nie lada gratka dla osób, poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań inwestycyjnych. Willa posiada indywidualny basen oraz ogród.
Na działce rosną bardzo liczne drzewa owocowe oraz krzewy i kwiaty typowe dla tego rejonu Hiszpanii. Dom ma taki klimat, że można poczuć się jak w dawnych czasach. Wyposażenie domu nawiązuje do czasów, w którym powstał.
Zapraszamy do odwiedzenia tej niecodziennej nieruchomości.
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10624620
Nr oferty w biurze nieruchomości: 226
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: 4 miesiące temu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
1 585 000
 1 981 €/m2
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia