DOM NA SPRZEDAŻ » HISZPANIA » FINESTRAT » OFERTA RYNKU WTÓRNEGO » DOM - OFERTA ID 10624590
DOM FINESTRAT
Dom na sprzedaż, zagranica, Finestrat
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Dom na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja Finestrat  (zobacz na mapie)
 Cena  540 000 €
 Powierzchnia  202 m 2
 Cena za m 2  2 673 €/m2
 Ilość pokoi  5
Informacje dodatkowe
Rok budowy
2017
Opis nieruchomości
Piękny dom jednorodzinny ze wspaniałym widokiem na morze oraz na wysokie zabudowania Benidormu. Posiadłość leży na wzgórzu, w odległości ok. 10 km od linii brzegowej. Ze wzgórza, na którym położona jest nieruchomość znakomicie widać okoliczna, typowo śródziemnomorskie zabudowania niewielkiego miasteczka Finestrat, jak i wysokie wieżowce w Benidormie.
Prezentowany w ofercie dom posiada cztery sypialnie oraz pięć łazienek. Na życzenia każdego klienta domy są personalizowane, to znaczy istnieje możliwość wyboru ilości oraz rozmieszczenia poszczególnych sypialni oaz łazienek. Dodatkowo do wyboru klienta są różne funkcjonalności nieruchomości, a przede wszystkim całe wykończenie oraz kompletne wyposażenie domu. Powierzchnia działki może również wahać się pomiędzy 474 m2 a 624 m2. Na każdej działce jest zlokalizowany indywidualny basen oraz ogród. Basen ma wymiary 4x9 m.
Położenie domu zapewnia dyskrecję, poczucie intymności oraz bezpieczeństwa. Dom jest zlokalizowana z dala od tłumu turystów wypoczywających w Benidormie. Wzgórza Finestrat są uważane za jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji na wybrzeżu. Okolica jest niezwykle bezpieczna, chroniona.
Projekt jest nowy, wszystkie domy pochodzą z rynku pierwotnego. Deweloper oferuje pełne wyposażenie raz wykończenie wnętrz wedle gustu oraz zapotrzebowania każdego klienta indywidualnie. Nieruchomość polecana osobom, które chcą nabyć nieruchomość w Hiszpanii, aby odpocząć od codziennego hałasu i cieszyć się pięknem śródziemnomorskiej przyrody każdego dnia.  
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10624590
Nr oferty w biurze nieruchomości: 228
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: 4 miesiące temu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
540 000
 2 673 €/m2
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia