DOM NA SPRZEDAŻ » HISZPANIA » LA MARINA » OFERTA RYNKU WTÓRNEGO » DOM - OFERTA ID 10624586
DOM LA MARINA
Dom na sprzedaż, zagranica, La Marina
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Dom na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja La Marina  (zobacz na mapie)
 Cena  390 000 €
 Powierzchnia  255 m 2
 Cena za m 2  1 529 €/m2
 Ilość pokoi  4
Opis nieruchomości
Wspaniała willa położona w odległości zledwie 350 m od pierwszej linii brzegowej Morza Śródziemnego. Kameralne osiedle 10 domów jednorodzinnych.
Działka należąca do dewelopera (prawo własności) została podzielona na 10 części. Nabywca może wybrać spośród 4 projektów domów. Każdy projekt jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb klienta, zarówno jeśli chodzi o zewnętrzne funkcjonalności, jak i wyposażenie wewnątrz nieruchomości. Dom dzięki swojej lokalizacji w tak kameralnym otoczeniu zapewnia poczucie  prywatności oraz intymności. Widok na morze dostępny z poziomu solarium. Oprócz położenia w odległości 1 km od linii brzegowej, warto zwrócić uwagę, że dom jest położony w niewielkiej odległości od lotnika w Alicante, ok. 10 km. Ponadto w najbliższym otoczeniu domy jednorodzinnego są jeziora solankowe, asy piniowe i wiele innych atrakcji. Domy są położone w odległości 7m od siebie.
Dom prezentowany w ofercie został zaprojekowany na dwóch poziomach (model Bel Air). Na poziomie pierwszym znajduje się salon połączony z jadalnią, przestronna kuchnia, pralnia, łazienka oraz jedna sypialnia. Z salonu można wyjść bezpośrednio na taras, gdzie z kolei jest usytuowany prywatny basen. Na pierwszym piętrze znajdują się dodatkowe dwie sypianie, łazienka oraz taras. Wyżej można korzystać z solarium, z którego rozciągają się widoki na Morze Śródziemne. Powierzchnia solarium jest bardzo imponująca i wynosi 60 m2. To samo, jeśli chodzi o tarasy. Doskonale nadają się do spędzania letniego urlopu. Co więcej, są położone po obu stronach domu, co zapewnia komfort latem w cnieniu, a z drugiej strony nasłonecznienie od strony południowej zimą.
Ceny nieruchomości wahają się od 390.000 EUR do 396.000 EUR. Cena zależy głównie od powierzchni działki. Dostępne są domy narożne!
O inne modele domów pytaj w agencji Casa en Sol, która posiada ofertę dewelopera na wyłączność.
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10624586
Nr oferty w biurze nieruchomości: 210
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: 4 miesiące temu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
390 000
 1 529 €/m2
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia