DOM NA SPRZEDAŻ » ZACHODNIOPOMORSKIE » POW. DRAWSKI » DRAWSKO POMORSKIE » OFERTA RYNKU WTÓRNEGO » DOM - OFERTA ID 11507585
DOM DRAWSKO POMORSKIE DRAWSKO POMORSKIE, DRAWSKO POMORSKIE
Dom na sprzedaż, zachodniopomorskie, Drawsko Pomorskie, Drawsko Pomorskie, Drawsko Pomorskie
+0 pkt. wyróżnień
Informacje o ofercie
 Kategoria Dom na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja Drawsko Pomorskie Drawsko Pomorskie, Drawsko Pomorskie  (zobacz na mapie)
 Cena  595 000 zł
 Powierzchnia  1 106 m 2
 Cena za m 2  538 zł/m2
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
4
Opis nieruchomości
Dwór, Drawsko Pomorskie, na sprzedaż, 595 000 zł.


Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona wśród okalających lasów w odległości 7 km od DRAWSKA POMORSKIEGO stanowiąca ZESPÓŁ DWORSKOPARKOWY z I polowy XIX wieku i początku XX wieku zlokalizowana w okolicach DRAWSKA POMORSKIEGO położony nad 11 ha jeziorem Czarnowo Wielkie, w skład której wchodzi działka gruntu o powierzchni 6,9893 ha zabudowana:

DWOREM 4KONDYGNACYJNYM o powierzchni całkowitej 950 m kw. posadowionym na wysokich piwnicach, krytym dachem wielospadowym pokrytym pomalowaną blachą ocynkowaną. Budynek zbudowany z cegły, część stropów ceramicznych część drewnianych. Pałac wpisany do rejestru zabytków pod numerem 1150 z 18.03.1982 roku. W części podziemnej znajdują się pomieszczenia hydroforni i kotłowni. Obiekt posiada system kanalizacyjny, własne ujęcie wody, szambo. Nieruchomość podłączona do sieci energetycznej.


W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Drawsko Pomorskie nieruchomość położona na terenie z przeznaczeniem dla części działki:
ośrodek wczasowoturystyczny o uniwersalnych (wielostronnych) funkcjach turystycznych i wypoczynkowych. Dopuszcza się możliwość rozbudowy ośrodka o niezbędne zaplecze gospodarcze, np. w wypadku podjęcia decyzji o stworzeniu ośrodka sportów jeździeckich. Realizacja nawiązywać powinna do dawnego układu folwarcznego.


BUDYNKIEM MIESZKALNYM o powierzchni 63 m kw.
BUDYNKIEM GOSPODARCZYM o powierzchni 93 m kw.
BUDYNKIEM INNYM NIEMIESZKALNYM o powierzchni 12 m kw.


PARKIEM ZABYTKOWYM powstałym w I połowie XIX wieku w stylu krajobrazowym, w II połowie XIX wieku przekształcony w stylu naturalistycznym. Park pozostaje w granicach pierwotnego założenia. Z elementów układu przestrzennego zachowała się aleja dojazdowa do folwarku, dziedziniec, starodrzew bukowy. Drzewostan głównie liściasty (buki, dęby) z okazami o cechach pomnikowych. We wschodniej części parku, około 100 m od dworu znajduje się cmentarz rodowy rodziny Von Koller, jednokwaterowy, obsadzony bukami, bez wyraźnych śladów sepulkralnych.

CENA: 595.000,PLN

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:
JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
email: jadwiga.kubicz@wgn.pl


IDEALNA OFERTA DLA INWESTORA!!!!!!!

Nieruchomość może służyć szeregu rodzajom działalności gospodarczej. Idealnie nadaje się na obiekt wczasowy, dom opieki, dworek myśliwski, rezydencje.
Niewielka odległość od Drawska Pomorskiego gwarantuje możliwość pozyskania wszelkiego rodzaju kadry pracowniczej, a jednocześnie zapewnia możliwość korzystania z usług typu: pomoc medyczna, handel, usługi itp.
Nieruchomość jest położona wśród pięknych wzgórz morenowych, w sąsiedztwie olbrzymich kompleksów leśnych, zaledwie 7 km od Drawska Pomorskiego, które jest miastem powiatowym, ma 12 tyś. Mieszkańców i jest centrum turystycznym Pojezierza Drawskiego.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami oddział w Słupsku
ul. Tuwima 8a/12
76200 Słupsk

JADWIGA KUBICZ Dyrektor Biura
Tel.: (59) 842 80 75
Tel. Kom.: 607 385 481
email: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

POKAŻ WIĘCEJ ...
Nr oferty w oferty-dom.pl: 11507585
Nr oferty w biurze nieruchomości: 30-9439
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: dzisiaj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  (59) 8 ...    POKAŻ NUMER 
tel.  607 38 ...    POKAŻ NUMER 
 WGN NIERUCHOMOŚCI / MIĘDZYNARODOWY KONCERN OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI WGN PRZEDSTAWICIELSTWO W SŁUPSKU
  Numer licencji pośrednika7278
  AdresTuwima 8a/12, 76-200 Słupsk (pomorskie)
  Telefon(59) 842 80 75
  E-mailslupsk@wgn.pl
  Strona wwwwww.slupsk01.wgn.pl/
  Godziny otwarcia Biura
       Pon-Piątek9.00-17.00
       Sobotazamknięte
       Niedzialazamknięte
595 000
 538 zł/m2
WGN NIERUCHOMOŚCI / MIĘDZYNARODOWY KONCERN OBROTU NIERUCHOMOSCIAMI WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
 (59) 8 ...   POKAŻ NUMER 
 607 38 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia