DOM NA SPRZEDAŻ » LUBELSKIE » POW. LUBELSKI » TURKA » OFERTA RYNKU WTÓRNEGO » DOM - OFERTA ID 10954133
DOM TURKA OS. BOREK
Dom na sprzedaż, lubelskie, Turka, Os. Borek -  zobacz na mapie
1 200 000
 5 000 zł/m2
Informacje o ofercie
+0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Dom na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja Turka Os. Borek  (zobacz na mapie)
 Cena  1 200 000 zł
 Powierzchnia  240 m 2
 Cena za m 2  5 000 zł/m2
 Ilość pokoi  5
 Typ zabudowy  wolnostojący
Informacje dodatkowe
Ogrodzenie działki
siatka
Opis nieruchomości
-- MARZYSZ O LUKSUSIE I ŻYCIU W CISZY I SPOKOJU Z JEDNOCZESNĄ BLISKOŚCIĄ CENTRUM MIASTA? ---
-- POTRZEBUJESZ KOMFORTU I WYGODY ? -

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni 240 m2, oddany do użytku w 2015 r. zlokalizowany w malowniczo położonej miejscowości Turka pod Lublinem. Oferowana nieruchomość usytuowana jest na działce o areale wynoszącym 555 m2, która w rzeczywistości wydaje się być dużo większą dzięki czemu użytkownicy nieruchomości zyskują dużo przestrzeni zielonej. Warto również zauważyć iż regularny obrys posesji daje duże możliwości aranżacyjne, biorąc pod uwagę zagospodarowanie jej pod kątem zieleni. Istotnym faktem wartym nadmienienia jest ogrodzenie działki, a także jej zamknięcie dzięki czemu podniesiony zostaje poziom bezpieczeństwa.

Biorąc pod uwagę sam budynek oraz jego kubaturę jest ona niezwykle urokliwa. Regularny obrys budynku oraz symetria sprawiają iż jest on bardzo atrakcyjny pod kątem użytkowania gdyż istnieje możliwość prowadzenia w nim własnej działalności gospodarczej, zarówno o profilu biurowym, medycznym czy też usługowym. Niezmiernie ważnym atutem nieruchomości jest jego wykończenie z użyciem najwyższej jakości materiałów między innymi wyposażenie w wysokiej klasy drzwi wejściowe oraz okna. Nie sposób zapomnieć o fakcie iż budynek został wykańczany na użytek własny co potwierdza wyżej wymienioną aranżację z wysokiej jakości materiałów. Biorąc pod uwagę możliwości aranżacyjne wnętrza są one ogromne. Dwu kondygnacyjna ( z dodatkowym zaadaptowanym podpiwniczeniem ) bryła budynku została zaprojektowana w taki sposób by spełnić każde, nawet najmniejsze oczekiwania Właściciela, jego możliwości przystosowawcze są niezmiernie duże.

Czy ta oferta jest dla Ciebie?

Z pewnością! Jeżeli marzysz o ciszy i spokoju z jednoczesną bliskością centrum miasta, pragniesz życia dla siebie i dla swojej rodziny w przepełnionym spokojem i bezpieczeństwem miejscu - trafiłeś idealnie. Jednakże oferta nie jest wymarzona wyłącznie dla rodzin - jest to również alternatywa idealna dla ludzi biznesu, chcących żyć w urokliwym miejscu, a zarazem prowadzić własną dochodową działalność w prestiżowej lokalizacji.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Lex Perfecta - Biuro Nieruchomości (licencja nr: 6320)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
POKAŻ WIĘCEJ ...
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10954133
Nr oferty w biurze nieruchomości: LXP-DS-744
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: pół roku temu
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  511542 ...    POKAŻ NUMER 
 511542 ...   POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia