DOM NA SPRZEDAŻ » KUJAWSKO-POMORSKIE » POW. BRODNICKI » NIEWIERZ » OFERTA RYNKU WTÓRNEGO » DOM - OFERTA ID 12167607
DOM NIEWIERZ, NIEWIERZ
Dom na sprzedaż, kujawsko-pomorskie, Niewierz, Niewierz -  zobacz na mapie
930 000
 5 471 zł/m2
Informacje o ofercie
+0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Dom na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja Niewierz, Niewierz  (zobacz na mapie)
 Cena  930 000 zł
 Powierzchnia  170 m 2
 Cena za m 2  5 471 zł/m2
 Ilość pokoi  7
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
2
Opis nieruchomości
Dom przy lesie w Niewierzu, 8 km od centrum Brodnicy sprzedam. Położony jest w niecce pomiędzy dwoma niedużymi wzgórzami pokrytymi lasami. Od strony Północnej nieruchomość graniczy z innym domem mieszkalnym i odległą od niego o około 200 metrów trasą nr 15 Toruń (61 km) Brodnica (8 km). Od strony południowej graniczy z niezagospodarowaną działką na skraju której przepływa porośnięta malowniczymi olchami struga łącząca okoliczne jeziora.
Budynek wybudowano w 2013 roku z pustaków ocieplonych warstwą styropianu oraz z elewacją zewnętrzną powstałą z ciętych na pół starych cegieł, co w połączeniu ze stolarką okien, drzwi oraz dachem krytym dachówką bitumiczną stanowi bardzo ciekawy, niepowtarzalny efekt wizualny, a przy tym jest bardzo trwałe.
Parter składa się z salonu z aneksem kuchennym, dobudowaną jadalnią, 3 sypialniami z wbudowanymi w ściany szafami, łazienki, kotłowni z piecem na ekogroszek z wejściem od zewnątrz oraz garażu na dwa pojazdy. Poddasze ograniczone przez skosy dachu zaadaptowano na dwie połączone sypialnie dla gości.
Główne okna salonu, jadalni i kuchni wychodzą przylegający taras z grillem, miejsce chętnie zajmowane przez lokatorów w letnie popołudnia. Dalej rozpościera się trawnik, w chwili obecnej boisko młodszych mieszkańców. W narożniku zwraca uwagę domek z czerwonej cegły. Dzięki własnej łazience można wykorzystać na lokum dla swoich gości. w drugim narożniku mniejszy drewniany domek, w chwili obecnej skład narzędzi, ale dzięki poprowadzonym instalacjom mógłby stać się sauną.
Pobliska działka 36 arowa również jest na sprzedaż, w pakiecie razem z domem mamy większą możliwość negocjacji ceny.

POKAŻ WIĘCEJ ...
Nr oferty w oferty-dom.pl: 12167607
Nr oferty w biurze nieruchomości: 154-952
Dodano: ostatnie 2 tygodnie
Aktualizacja: dzisiaj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  505 89 ...    POKAŻ NUMER 
 505 89 ...   POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia