«  Wróć  » Dom na sprzedaż » kujawsko-pomorskie » Niewierz » Rynek wtórny
Dom Niewierz, Niewierz
Dom na sprzedaż, kujawsko-pomorskie, Niewierz, Niewierz -  zobacz na mapie
930 000
 5 471 zł/m2
Informacje o ofercie
0 pkt. wyróżnień
 Kategoria Dom na sprzedaż
 Rynekwtórny
 Lokalizacja Niewierz, Niewierz  (zobacz na mapie)
 Cena  930 000 zł
 Powierzchnia  170 m 2
 Cena za m 2  5 471 zł/m2
 Ilość pokoi  7
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
2
Opis nieruchomości
Dom przy lesie w Niewierzu, 8 km od centrum Brodnicy sprzedam. Położony jest w niecce pomiędzy dwoma niedużymi wzgórzami pokrytymi lasami. Od strony Północnej nieruchomość graniczy z innym domem mieszkalnym i odległą od niego o około 200 metrów trasą nr 15 Toruń (61 km) Brodnica (8 km). Od strony południowej graniczy z niezagospodarowaną działką na skraju której przepływa porośnięta malowniczymi olchami struga łącząca okoliczne jeziora.
Budynek wybudowano w 2013 roku z pustaków ocieplonych warstwą styropianu oraz z elewacją zewnętrzną powstałą z ciętych na pół starych cegieł, co w połączeniu ze stolarką okien, drzwi oraz dachem krytym dachówką bitumiczną stanowi bardzo ciekawy, niepowtarzalny efekt wizualny, a przy tym jest bardzo trwałe.
Parter składa się z salonu z aneksem kuchennym, dobudowaną jadalnią, 3 sypialniami z wbudowanymi w ściany szafami, łazienki, kotłowni z piecem na ekogroszek z wejściem od zewnątrz oraz garażu na dwa pojazdy. Poddasze ograniczone przez skosy dachu zaadaptowano na dwie połączone sypialnie dla gości.
Główne okna salonu, jadalni i kuchni wychodzą przylegający taras z grillem, miejsce chętnie zajmowane przez lokatorów w letnie popołudnia. Dalej rozpościera się trawnik, w chwili obecnej boisko młodszych mieszkańców. W narożniku zwraca uwagę domek z czerwonej cegły. Dzięki własnej łazience można wykorzystać na lokum dla swoich gości. w drugim narożniku mniejszy drewniany domek, w chwili obecnej skład narzędzi, ale dzięki poprowadzonym instalacjom mógłby stać się sauną.
Pobliska działka 36 arowa również jest na sprzedaż, w pakiecie razem z domem mamy większą możliwość negocjacji ceny.

ZOBACZ CAŁY OPIS
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Wyślij
tel.  505 89 ...    POKAŻ NUMER 
tel. 505 89 ...    POKAŻ NUMER 
Wyślij zapytanie
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do obserwowanych Usuń z obserwowanych
Zobacz podobne ogłoszenia