LOKAL UŻYTKOWY SZCZECIN OSIEDLE SŁONECZNE
Lokal użytkowy na wynajem, Szczecin, Osiedle Słoneczne
+0 pkt. wyróżnień
Dodano: pół roku temuAktualizacja: w ciągu ostatnich dwóch tygodni
Informacje o ofercie
 Cena  23 100 zł
 Powierzchnia  700 m 2
 Cena za m 2  33 zł/m2
 Piętro  1
Informacje dodatkowe
Rok budowy
2003
Opis szczegółowy
UWAGA ! Zapytaj o Szczecińską Mapę Powierzchni Biurowej , Usługowej i Magazynowej do Wynajęcia ! Do Państwa dyspozycji mamy najlepsze i najkorzystniejsze lokalizacje oraz ceny. Mamy najlepszą ofertę biur, lokali i magazynów do wynajęcia w Szczecinie. Specjalizujemy się wyłącznie w Nieruchomościach Komercyjnych na terenie całego miasta. Dzwoń po więcej dopasowanych dla Ciebie ofert ( również niepublikowanych ).Do Wynajęcia powierzchnia około 700m2 ( otwarta przestrzeń z możliwym podziałem gabinetowym ). Do tej pory powierzchnia była wykorzystywana pod działalność handlową. Pomieszczenia zlokalizowane są na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku, z efektowną i starannie wykończoną elewacją. Atrakcyjna lokalizacja, przy głównej trasie wylotowej z miasta, duży parking przed budynkiem, łatwy dojazd do posesji są poważnymi atutami zwiększającymi atrakcyjność obiektu. Lekka zabudowa umożliwia przyszłemu najemcy łatwą i szybką adaptację powierzchni, w zależności od potrzeb. Wraz z wysokim standardem wnętrz idzie w parze pełne wyposażenie we wszelkie niezbędne instalacje, począwszy od grzewczej, wentylacji mechanicznej, poprzez elektryczną - oświetlenie, oraz komputerowej (okablowanie strukturalne) i telefonicznej. Dużą ilość światła dziennego zapewniają świetliki. Budynek z całodobową ochroną oraz monitoringiem. Istnieje możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni. Na zdjęciach przykład zaaranżowanej przestrzeni dla jednego z najemców budynku. Wszystkie dodatkowe informacje oraz rzuty dostępne w Biurze pośredniczącym w komercjalizacji obiektu 3 Kąty Nieruchomości.Wysyłając zapytanie z tego miejsca proszę powołać się na numer:
Nr oferty: LW - 1387Czy masz już poważnego, z wieloletnim doświadczeniem, Osobistego Agenta Nieruchomości, który dla Ciebie pracuje i dba wyłącznie o Twoje interesy ? Jeśli jeszcze nie, to zapraszam na spotkanie ze mną, przy kawie, do Naszego Biura.Cezary Kibitlewski - Specjalista ds. Nieruchomości Komercyjnych
Nr licencji pośrednika 5071 Informacje zawarte w ofercie sporządzone zostały na podstawie oświadczeń, więc nie stanowią "oferty" w rozumieniu przepisów prawa.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jarosław Mazurek (licencja nr: 5071)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10433890
Nr oferty w biurze nieruchomości: 3KN-LW-1387-13
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: w ciągu ostatnich dwóch tygodni
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
 Telefon  602 85 ...    POKAŻ NUMER 
Twój e-mail (*)
Twój numer telefonu
Treść wiadomości (*)
Wyślij e-mail
23 100
 33 zł/m2
 602 85 ...   POKAŻ NUMER 
Zapytaj o ofertę
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do notesu Usuń z notesu
Podobne do ostatnio oglądanych
10 500
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
lokal do wynajęcia
Szczecin
ul. Dąbie
(zachodniopomorskie)
Zobacz więcej
11 000
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
lokal do wynajęcia
Koszalin
ul. Zwyciestwa
(zachodniopomorskie)
Zobacz więcej
6 125
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
lokal do wynajęcia
Szczecin
ul. Jasne Błonia
(zachodniopomorskie)
Zobacz więcej
5 075
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
lokal do wynajęcia
Mierzyn
ul. Mierzyn
(zachodniopomorskie)
Zobacz więcej