LOKAL UŻYTKOWY KWIDZYN CENTRUM, CENTRUM
Lokal użytkowy na wynajem, Kwidzyn, Centrum, Centrum
+0 pkt. wyróżnień
Dodano: pół roku temuAktualizacja: wczoraj
Informacje o ofercie
 Cena  11 050 zł
 Powierzchnia  130 m 2
 Cena za m 2  85 zł/m2
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
3
Opis szczegółowy
KWIDZYNWYNAJEMLOKAL usytuowany jest w centrum miasta, powierzchnia pod wynajem to 130 m2. na parterze. W budynku wydzielono węzły sanitarnohigieniczne dla obsługi, klientów i pracowników. Pozostała powierzchnia to niezaaranżowana powierzchnia do wynajmu. System ścianek kartonowo gipsowych montowanych na posadzkach z gresu pozwala na dowolne podziały powierzchni. Dla zapewnienia funkcjonalnego układu dostępu klientów zaproponowano centralny węzeł komunikacji pionowej w oparciu o schody żelbetowe w centrum rzutu budynku. W lokalu istnieje możliwość przystosowania powierzchni w zależności od potrzeb. Powierzchnia użytkowa w całym budynku może być do Państwa dyspozycji. Wynajem 85 złotych za m2, istnieje możliwość wynajmu całej powierzchni, kwota za wynajem całości do negocjacji.
Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną, profesjonalną obsługę. Naszym atutem jest bezpieczeństwo i doświadczenie.
Kwidzyn (niem. Marienwerder), miasto i gmina w województwie pomorskim, w powiecie kwidzyńskim, położone nad rzeką Liwą, prawym dopływem Nogatu, 5 km od Wisły, stolica Powiśla, siedziba władz powiatu.Miasto liczy około 40 000 tysięcy mieszkańców.
Według danych z 28 lutego 2010 r. liczba bezrobotnych mieszkańców obejmowała 1696 osób, co stanowi szacunkową stopę bezrobocia na poziomie 10,3%
Na terenie Kwidzyna znajduje się Specjalna Strefa Ekonomiczna, w której mieszczą się najważniejsze ośrodki przemysłowe w mieście, eksportujące swoje wyroby do klientów z Polski i Europy. Na całym terenie miasta (w tym również w SSE) istnieje wiele ośrodków przemysłowych.
Przez miasto przebiega droga krajowa nr 55, prowadząca na północ do Malborka oraz na południe do Grudziądza, droga wojewódzka nr 521 prowadząca do Iławy. Mniejszą rolę odgrywa droga krajowa nr 90, wojewódzka nr 518 i droga wojewódzka nr 588 oraz Droga wojewódzka nr 532 prowadzącą do stacji kolejowej Kwidzyn.
W latach 20102012 planowana jest budowa mostu wantowego na Wiśle w ciągu drogi krajowej nr 90, który połączy brzegi rzeki na wysokości Kwidzyna. Nowa przeprawa połączy Kwidzyn z drogą krajową nr 1 na lewej stronie rzeki i dalej z autostradą A1.

W mieście z roku na rok przybywa wiele nowych marketów, galerii i innych ośrodków sprzedaży towarów. Na terenie miasta działają markety. Istnieją również dwa targowiska miejskie otwarte dla przyjezdnych handlarzy. Wyróżnić możemy także galerię handlową Kopernik, galerię handlową Stary Młyn, DOM TOWAROWY TĘCZA, Centrum Handlowe, a także małe centra handlowe w supermarketach(KAUFLAND;LIDL;INTER MARCHE; BRICO MARCHE; TRZY BIEDRONKI,DWA SKLEPY ROSSMAN; empik i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. OSOBY ZAINTERESOWANE ZAKUPEM ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA!!!

BEZPOŚREDNI KONTAKT: WIESŁAWA CHOMICKA tel. 603705585; email: chomicka.wieslawa@gmail.com
KONTAKT BIURO: tel. 552776509, 782212020, email: wgn.kwidzyn@gmail.com
KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !! PROWIZJĘ PŁACI SPRZEDAJĄCY !!

Adres strony WGN Kwidzyn: http://wgn.pl/pop_agencja.php?nr148&lngpl

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Nr oferty w oferty-dom.pl: 10475993
Nr oferty w biurze nieruchomości: 128-707
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: wczoraj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
 Telefon  603 70 ...    POKAŻ NUMER 
 Telefon kom.  55 277 ...    POKAŻ NUMER 
Twój e-mail (*)
Twój numer telefonu
Treść wiadomości (*)
Wyślij e-mail
11 050
 85 zł/m2
 603 70 ...   POKAŻ NUMER 
 55 277 ...    POKAŻ NUMER 
Zapytaj o ofertę
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do notesu Usuń z notesu
Podobne do ostatnio oglądanych
15 000
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
lokal do wynajęcia
Tczew
ul. Zamkowa
(pomorskie)
Zobacz więcej
792
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
lokal do wynajęcia
Kwidzyn
ul. Deptak
(pomorskie)
Zobacz więcej
638
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
lokal do wynajęcia
Kwidzyn
ul. Deptak
(pomorskie)
Zobacz więcej
14 900
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
lokal do wynajęcia
Tczew
ul. Czatkowska
(pomorskie)
Zobacz więcej