MIESZKANIE MIJAS
Mieszkanie na sprzedaż, Mijas
+0 pkt. wyróżnień
Rynek: wtórnyDodano: pół roku temuAktualizacja: wczoraj
Informacje o ofercie
 Cena  92 000 €
 Powierzchnia  70 m 2
 Cena za m 2  1 314 €/m2
 Ilość pokoi  3
 Piętro  1
Informacje dodatkowe
Ilość pięter
3
Opis szczegółowy
Apartament położony w niezwykle luksusowym miejscu w Hiszpanii, na wybrzeżu Costa del Sol. Apartamenty z rynku pierwotnego, w pełni wyposażone i umeblowane w bardzo okazyjnej cenie - od 89.800 EUR.
Kompleks jest znany na całe wybrzeże Costa del Sol, dlatego zakup nieruchomości stanowi nie tylko dobry wybór w kontekście wakacyjno-rozrywkowym, ale także stanowi niezwykłą okazję dla inwestorów, którzy chcą czerpać zyski z wynajmu nieruchomości za granicą. Prezentowany kompleks na pewno stanowi jedną z takich możliwości. Wypoczywają tam przede wszystkie Brytyjczycy oraz Niemcy, który w sezonie zimowym chcą odnaleźć nieco sprzyjającej aury pod niebem Hiszpanii. Stopa zwrotu z wynajmu gwarantowana. Dużą zaletą nieruchomości jest położenie: zaledwie 10 minut drogi od Fuengiroli, a 20 minut drogi od Marbelli.
Na szczególną uwagę zasługuje w inwestycji strefa wspólna, która została utrzymana w stylu śródziemnomorskim. Bujna roślinność, wśród której rozmieszczone są poszczególne budynki w kompleksie sprawia, że jest to inwestycja jedyna, unikatowa na całym wybrzeżu. Powierzchnia strefy wspólnej wynosi 20.000 m2. Dojrzała śródziemnomorska roślinność, która jest widoczna z każdego miejsca w kompleksie jest dopełniona przez 18-dołkowe pole golfowe, które znajduje się w bezpośredniej odległości. W dalszym ciągu dostępne są nieruchomości położone przy pierwszym dołku, jak również przy Club House. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców są dwa, duże baseny, strefa SPA, jacuzzi, plac zabaw dla dzieci, kort tenisowy oraz do gry w padla i wiele innych, niezapomnianych atrakcji. Kompleks jest zamknięty, chroniony przez 24 h. Łącznie w inwestycji mieści się 393 apartamenty z jedną, dwiema lub trzema sypialniami.
CENY:apartament z jedną sypialnią: od 92.000EURapartament z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami: od 99.000 EURapartament z trzema sypialniami: od 131.000 EURRozpiętość cenowa wynosi od 89.800 EUR do 175.200 EUR.
W cenie każdego apartamentu jest parking podziemny oraz komórka lokatorska.
Nr oferty w oferty-dom.pl: 10624546
Nr oferty w biurze nieruchomości: 214
Dodano: pół roku temu
Aktualizacja: wczoraj
Dowiedz się więcej, zapytaj ogłoszeniodawcę
Twój e-mail (*)
Twój numer telefonu
Treść wiadomości (*)
Wyślij e-mail
92 000
 1 314 €/m2
Zapytaj o ofertę
Drukuj ogłoszenie
Dodaj do notesu Usuń z notesu
Podobne do ostatnio oglądanych
280 000
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
mieszkanie na sprzedaż
La Manga
(zagranica)
Zobacz więcej
124 000
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
mieszkanie na sprzedaż
Guardamar Del Segura
(zagranica)
Zobacz więcej
249 000
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
mieszkanie na sprzedaż
Orihuela Costa
(zagranica)
Zobacz więcej
83 000
SPRAWDŹ PODOBNĄ OFERTĘ
mieszkanie na sprzedaż
Torrevieja
(zagranica)
Zobacz więcej